Tag: ende

Kombëtarja në sfidat e “zjarrit” në tetor, kuqezinjtë pa vazhdimësi, probleme edhe me dëmtimet

23/09/2021

Ende pa u shuar jeohna e fitoreve të shtatorit, Kombëtaren shqiptare tani e presin dy sfida të vështira dhe direkte. Kuqezinjtë fillimisht do të luajnë ... Read More

S’ka marrëveshje Dybala – Juventus

22/09/2021

Juventusi dhe Paulo Dybala janë ende larg arritjes së një marrëveshjeje për kontratë të re, raporton “Calciomercato”. Reprezentuesi i Argjentinës po kërkon një rritje të ... Read More

Milan në janar me transfer nga Manchester United

21/09/2021

Historia e Diogo Dalot me Milanin mund të mos ketë përfunduar ende pasi raportet kanë pohuar se mbrojtësi mund të largohet nga Manchester United. Një ... Read More

Elita befason kësaj radhe, nuk do ta besoni se ku po bën plazh ajo

17/09/2021

Elita Rudi ende në pushime, por këtë herë nuk do e besoni se ku po bën plazh ajo. Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më ... Read More

A do të jetë i gatshëm Ibra kundër Juventusit? Tregon gjithçka sulmuesi

16/09/2021

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic ende nuk di nëse do të jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Juventusit. Rossonerët përgatiten për ndeshjen e madhe kundër ... Read More

Barcelona e do me çdo kusht këtë lojtar

15/09/2021

Barcelona është ende e interesuar për mbrojtësin e Argjentinës, Cristian Romero zbulon Fichajes. Blaugranët u përpoq të nënshkruante me 23-vjeçarin nga Atalanta në merkaton e ... Read More

Milan në aksion, po e transferon zëvendësuesin e Kessie nga Franca

14/09/2021

Franck Kessie nuk ka venduar ende të nënshkruaj kontratë të re me Milanin. Kjo ka bërë që drejtuesit e klubit kuq e zi të interesohen ... Read More

PSG-Mbappe vjen lajmi i papritur

11/09/2021

E ardhmja e Mbappes ende është në ajër. Paris Saint-Germain do të bëjë një përpjekje tjetër për të bindur Kylian Mbappe që të qëndrojë. ABC ... Read More

Kessie ka ‘marrë oferta të bujshme’ nga Chelsea dhe PSG, cili do të jetë vendimi i Milanit?

08/09/2021

Franck Kessie ende nuk ka vendosur për të ardhmën e tij, pas përfundimit të kontratës me Milanin në vitin 2022. Lojtari i Bregut të Fildisht ... Read More

Pozat të “nxehta” nga pushimet luksoze, Françeska Jaçe bën namin në rrjet (FOTO)

03/09/2021

Teksa shumica e njerëzve janë rikthyer në punë, Françeska Jaçe është ende duke shijuar pushimet.Modelja e njohur ka udhëtuar nga një vend përrallor në tjetrin, ... Read More

Yllka Gashi sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur sot

30/08/2021

Yllka Gashi mbushe 39 vjeç, ende rrezatuese. Për Yllkën mosha mbetët vetëm numër, pasi që ajo dita ditës po shkon duke u rinuar. Në të ... Read More

Mbappe mirëpritet nga lojtarët e Realit

29/08/2021

E ardhmja e Kylian Mbappes mbetet ende në ajër. Ylli i Real Madridit, Dani Carvajal ka shpresë se do të jetë në gjendje të mirëpresë ... Read More