Tag: dyshime

A po i rikthehet muzikës Zanfina Ismajli? Kjo pamje sqaron gjithçka

06/05/2021

Zanfina Ismaili publikon fotografi nga një studio muzikore, hedh dyshime se po i rikthehet muzikës. Ka tash e sa vite që këngëtarja Zanfina Ismaili qëndron ... Read More

Rita ora në lidhje dashuri me një 46-vjeçar?

24/04/2021

Rita Ora në lidhje të re dashurie? Rita Ora nxit dyshime për një lidhje të mundshme dashurie me regjisorin e filmit Thor. Këngëtarja me origjinë ... Read More

Përfundon takimi me Barcelonën, agjenti dhe babai i Haaland mbërrijnë në Madrid për t’u takuar me Realin

01/04/2021

E ardhmja e yllit të Borussia Dortmundit, Erling Haaland mbetet në dyshime. Agjenti Mino Raiola dhe babai Haaland u takuan me presidentin e Barcelonës, i ... Read More

A po largohet nga Real Madridi? Më në fund vendos Isco

04/03/2021

Isco më në fund ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Mesfushori Isco mbetet në dyshime lidhur me te ardhmen te Real Madrid, ... Read More

Calhanoglu apo Ibra- cili është më i rëndësishëm për Milanin?

04/02/2021

“Calhanoglu më i rëndësishëm se Ibra!” Gazetari nuk ka dyshime. Hakan Calhanoglu ka humbur 4 ndeshjet e fundit të luajtur nga Milan. Dhe nuk është ... Read More

A ka Atletico Madrid dyshime në Simeonen?

07/01/2021

Atletico Madrid nuk ka dyshime në Simeonen duan rinovimin me teknikun argjentinas. Atletico Madrid nuk ka dyshime lidhur me të ardhmen e trajnerit Diego Simeone ... Read More

Milani në telashe të mëdha, 3 lojtarë kyç në dyshime për ndeshjet e ardhshme

30/12/2020

Milano me mungesa, 3 lojtarë kyç në dyshime për ndeshjet e ardhshme. Mediat nga Italia bëjnë të ditur që Zlatan Ibrahimovic, Ismael Bennacer dhe Alexis ... Read More

U ndërruan në djep, shoqet e mira e zbulojnë pas 28 vitesh

25/08/2020

Disa dyshime, më pas e vërteta, ndonëse banorët e fshatit të Kichanovo, në Rusi i kishin shfaqur më parë aludimet e tyre. Ekaterina ishte shumë ... Read More

Nuk ka më dyshime… Byzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, ja me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi

03/07/2020

Tani nuk ka më vend për dyshime… Ndonëse donin ta mbanin sekret, por ata “dështuan”. Dy ditë më parë, këngëtari Ardian Bujupi pubikoi një foto ... Read More

Tayna dhe Mozzik kanë gati `Megahit-in´, zbulohet titulli i këngës

14/01/2020

Reperi i njohur Mozzik dhe Tayna kanë ngjallur prej kohësh dyshime tek fansat e tyre për një projekt muzikor, i cili do e bënte bashkë ... Read More

Nuk do ta besoni se cili trajner mund të zëvendësojë Allegrin te Juventus

18/05/2019

11:03 | 18 Maj 2019 11:03 | 18 Maj 2019 Largimi i Massimiliano Allegrit nga Juventus, ka bërë që të ngjallen shumë dyshime për pasuesin ... Read More

Pjaniç sinjalizon largimin nga Juventus?

29/04/2019

Miralem Pjaniç ka hedhur dyshime mbi të ardhmen e tij në Juventus. Miralem Pjaniç ka pranuar se mund të largohet nga Juventus, pas përfundimit të ... Read More