Tag: dyja

Barcelona – Liverpool, shtatë lojtarët që kanë luajtur për të dyja skuadrat

01/05/2019

Barcelona – Liverpool, shtatë lojtarët që kanë luajtur për të dyja skuadrat Ndeshja e parë gjysmëfinale mes Barcelonës dhe Liverpool luhet sonte në ‘’Camp Nou’’. ... Read More

Theu të dyja këmbët, Cerio publikon foto nga spitali

09/04/2019

Samantha Cerio e cila dje theu të dyja këmbët gjatë një gare tashme ndihet më mirë. Ajo iu nënshtrua një operacioni në spital të hënën ... Read More

Mes Tunës dhe Elvanës, Armend Rexhepagiqi zgjedh pa u menduar

27/03/2019

Armend Rexhepagiqi, ka zgjedhur mes Tunës dhe Elvanës.Edhe pse këngëtari ka punuar me të dyja kohëve të fundit, ai ishte shumë i prerë në përgjigje. ... Read More

Mickovski: Pres debat të ashpër me Zaevin

26/03/2019

26 Mars 2019 / 18:44 Pres debat të ashpër ku do të kryqëzojmë argumentet e të dyja palëve, ka deklaruar lideri i opozitës Kristijan Mickovski, ... Read More

Huawei patenton telefonin me tri kamera dhe ekran në anën e pasme

15/03/2019

Patenta e paraqitur më 28 nëntor 2018 dhe e publikuar më 28 shkurt 2019 nga të dyja EUIPO dhe Zyra Botërore e Pronësisë Intelektuale përshkruajnë ... Read More

Spektakël në tribuna dhe në fushë, Drita me fytyrë kampioni mposhtë Gjilanin dhe merr fitoren e 10-të kampionale në derbin lokal

16/02/2019

Atmosferë e jashtëzakonshme në tribuna nga Intelektualët dhe Skifterat, por edhe spektakël në fushë nga futbollistët e të dyja skuadrave kanë karakterizuar derbin më të ... Read More

Formacionet zyrtare: Milani dhe Napoli zhvillojnë ndeshjen çerekfinale të Kupës së Italisë

29/01/2019

Në San Siro zhvillohet ndeshja çerekfinale ndërmjet Milanit dhe Napolit. Të dyja këto skuadra do të tentojnë të sigurojnë pjesëmarrje në gjysmëfinale, duke qenë se ... Read More

Katër shenjat paralajmëruese që tregojnë se zemra juaj nuk punon siç duhet

18/01/2019

Të dyja gjinitë, si burrat, por edhe gratë janë të prekur nga sëmundjet e zemrës për shkak të arsyeve të ndryshme që lidhen me një ... Read More

Xanakopulos: Marrëveshja e Prespës është gjallë

05/10/2018

Marrëveshja e Prespës kuptohet se është gjallë. Të dyja palët, edhe IRJM edhe Greqia, janë të vendosur që të luftojnë që marrëveshja të hyjë në ... Read More