Tag: duket

A ju kujtohet “Defnen” nga seriali i njohur turk? Kështu duket si 20 vjeçare

15/04/2021

A e mbani mend “Defnen” nga seriali i njohur turk, kështu duket si 20 vjeçare. Njëra ndër protagonistet e serialit “Gymysh”, ishte aktorja Kayra Simur ... Read More

Tea befason me pamjen, mezi njihet në foton e fundit

14/04/2021

Ajo ka habitur ditën e sotme me paraqitjen. Ish-protagonistja e programit “Përputhen”, Tea Trifoni duket se ka vendosur t’i përkushtohet tërësisht vetes pas ndarjes nga ... Read More

Ylli i Tottenhamit po largohet, PSG në garë për të

13/04/2021

Lojtari i njohur duket se po largohet nga skuadra e Tottenhamit. Jo vetëm Erling Haaland e Kylian Mbappe mund të ndërrojnë skuadër këtë verë pasi ... Read More

Marotta i hakmerret keq Juventusit, po e transferon yllin e tyre në Inter

09/04/2021

Marotta transferon yllin e Juventusit!. Vetëbesimi i Beppe Marottas duket se është më i lartë se kurrë pasi këtë verë do të tentojë që në ... Read More

Milan afër transferit të dyfisht nga Serie A

09/04/2021

Duket se skuadra e Bolognas do ta ketë shumë të vështirë për ta mbajtur mbrojtësin Takehiro Tomiyasu pasi interesimi për të sa po vjen e ... Read More

Engji shfaqet në gjendje shumë të keqe nga ky grim

08/04/2021

Engji nuk duket mirë me këtë grimë në fytyrë. Jemi mësuar që gjithmonë të shohim duke shkëlqyer. Këtë herë, Engji me përzgjedhjen që ka bërë ... Read More

Milan nuk pret shumë dhe e gjen zëvëndësuesin e Ibrahimovic

06/04/2021

Milan gjen zëvëndësuesin e Ibrahimovic. Milan tashmë duket se e ka gjetur zëvëndësuesin e Zlatan Ibrahimovic. Përkundër faktit që ai zgjodhi të rinovojë kontratën edhe ... Read More

Piolit mund t’i shtohen problemet

05/04/2021

Milan-Sampdoria la një shije të keqe te kuqezinjtë, të cilët duket se kanë humbur terren në garën Scudetto dhe të cilët duhet të shikojnë shpinën ... Read More

“Xheku” ka dy fjalë për Vjosa Osmanin pasi u zgjodh presidente

04/04/2021

“Xheku” uron Vjosën. Aktori i njohur Kosovar Naser Rafuna, duket se ka një miqësi me Vjosa Osmanin. Kështu na ka lenë të kuptojmë sot me ... Read More

Trejsi Sejdini provokon me format seksi. Ish-missi i rikthehet modelingut pas historisë me ‘bad-boy’

03/04/2021

Trejsi Sejdini qëkur është kthyer nga SHBA duket se të vetmin burim ekonomik ka fushatat promocionale. Ish-missi njihej si një nga femrat më tërheqëse në ... Read More

Sinan Hoxha në vështirësi ekonomike: Kam harxhuar të gjitha lekët që kisha mbledhur

03/04/2021

Duket se një nga kategoritë më të prekura nga situata pandemike në Shqipëri, janë artistët. Së fundmi ishte këngëtari i njohur Sinan Hoxha ai i ... Read More

Messi – Manchester City, lajm i papritur nga Anglia

31/03/2021

Manchester City duket se është tërhequr nga gara për shërbimet e sulmuesit të Barcelonës, Lionel Messi. Sipas Sport, klubi anglez është i bindur që Messi ... Read More