Tag: Dubai

I publikuan fotot nga Dubai, Shqipja zbulon kush është “sheiku” me të cilin po kalon pushimet (FOTO)

15/09/2021

Prej ditësh Shqipe Hysenaj po kalon pushimet në Dubai nga ku nuk ka nguruar të publikojë foto e pamje nga vendet luksoze. Por ish-konkurrentja e ... Read More

Marina nga pushimet publikon foto të reja, kaq shumë i është fryrë barku

01/09/2021

Marina Vjollca publikon foto të reja me barkun e fryrë nga Dubai Moderatorja e dashur për publikun, Marina Vjollca dha para disa ditësh, lajmin se ... Read More

Hapet pishina më e thellë në botë nga Dubai

09/07/2021

Dubai hap pishinën më të thellë në botë. Njëri ndër vendet më të mira në botë siç është Dubai, sapo ka hapur një atraksion tjetër ... Read More

Enca publikon fotot, i bën vetes dhuratë/ “Mirë se vjen i dashuri im i ri”

26/05/2021

Pas pushimeve luksoze në Dubai, këngëtarja e njohur Enxa Haxhia, ka ditur si ta bëjë veten përsëri të lumtur. Këtë herë jo duke udhëtuar në ... Read More

Vetëm princi mungon/Tea shkëlqen e veshur me fustan nusërie

19/05/2021

Tea siç edhe kemi parë në insagram është duke shijuar pushimet në Dubai nën shoqërinë e mikut të saj.Që nga largimi i saj nga përputhja ... Read More

Morena shkakton tërmet në Dubai me paraqitjen e fundit

16/05/2021

Morena Taraku shfaqet provokuese nga Dubai. Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj provokuese në rrjete sociale. Dhe, sapo ka publikuar një tjetër imazh joshës nga ... Read More

Tea ‘arratiset’ drejt Dubait, ja kush është mashkulli që e shoqëron

16/05/2021

Tea Trifoni ka nisur pushimet e saj luksoze në Dubai. Nga rrjetet sociale ajo ka shpërndarë poza nga ditët e nxehta që po kalon në ... Read More

FOTO/ Kejvina Kthella prezanton të dashurin nga pushimet në Dubai

13/05/2021

Pushimet në Dubai e kanë bërë Kejvinën të mos jetë më kaq diskrete e të na prezantojë më në fund të dashurin. Modelja si kurrë ... Read More

Morena sapo ka publikuar edhe një imazh të ‘nxehtë’ nga pushimet

04/05/2021

Ajo sapo ka postuar një fotografi Këngëtarja ka ditë që që po i shijon pushimet e saj në Dubai. Dhe nga atje, Morena Taraku po ... Read More

Morena vjen me foton me të nxehtë të mbrëmje, tregon gjoksin

26/04/2021

Morena ka një javë që është në Dubai Këngëtarja Morena Taraku ka sjell një foto tepër të nxehtë këtë mbrëmje Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare është ... Read More

Morena zhvishet në Dubai, ua prish agjërimin ‘sheikëve’

25/04/2021

Këngëtarja Morena Taraku ka nisur pushimet luksoze në Dubai. Si gjithmonë, edhe kësaj radhe kujdeset të ngacmojë imagjinatën e ndjekësve duke pozuar me asetet trupore. ... Read More

Ledri tallet me Sarën: Pas çdo burri është një grua që ta tesh

22/04/2021

Reperi Ledri Vula është duke i shijuar pushimet e tij në Dubai. E duket se reperi kosovar ka gjetur kohë që gjatë këtyre ditëve të ... Read More