Tag: duan

Barcelona favorite për nënshkrimin me Sterling

06/10/2021

Barcelona e ka identifikuar sulmuesin Raheem Sterling si ‘shënjestra’ që e duan këtë afat dimëror. Sterling ka kaluar gjashtë vite në “Etihad” duke shënuar 115 ... Read More

Kjo është diferenca ideale e moshës në çift për një marrëdhënie të lumtur

04/10/2021

Edhe pse mosha nuk është aspak problem kur dy njerëz e duan njëri-tjetrin, sërish ka raste kur kjo e fundit ndikon që dy partnerët ose ... Read More

Lamtumirë Milan, ylli i madh po transferohet në Premir Lig

28/09/2021

Gjigantët anglez duan transferimin e Kessie. Mesfushori duket se nuk do të rinovojë kontratën me Milanin. Franck Kessie ka kontratë të vlefshme me Milanin deri ... Read More

Real Madridit nuk i largohet inati ndaj Manchester Unitedit

02/07/2021

Reali s’e ka falur United. Në bisedimet për Varanën, “galaktiket” duan t’i kthejnë reston anglezëve për pengesat në merkato Mançester Junajtid kërkon me ngulm shërbimet ... Read More

Edona duket nusja më e bukur me këtë fustan

23/06/2021

Të gjitha nuset do ta duan këtë fustan të Edona Llalloshit. Tashmë janë lejuar dasmat dhe ahengjet dhe ketë verë do të jemi dëshmitar të ... Read More

Formacionet zyrtare, Turqi – Itali: Trajnerët startojnë me më të mirët

11/06/2021

Formacionet zyrtare, Turqi – Itali: Trajnerët nuk fshihen, duan pikët e plota. Turqia dhe Italia do ta zhvillojnë ndeshjen hapëse të Kampionatit Evropian 2020. Ndeshja ... Read More

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

14/05/2021

Xhemi Shehu është larguar nga ekrani, por jo edhe nga vëmendja e shqiptarëve që e deshën dhe e duan. E bukur, rrezatuese, me sharm e ... Read More

Ronaldon s’e duan më bashkëlojtarët, i vetmuar në zhveshtoren e Juventusit

12/05/2021

Ronaldo i vetmuar në zhveshtoren e Juventusit, bashkëlojtarët s’e duan më. Cristiano Ronaldo ka mbetur plotësisht i vetmuar në zhveshtoren e Juventusit, pasi bashkëlojtarët e ... Read More

Xherdan Shaqirin e duan në Itali dhe në Spanjë

30/04/2021

Shaqirin e duan në Itali dhe në Spanjë. Ylli kosovar pritet të largohet këtë vit nga Liverpooli, ku nuk po gjen hapësira për të luajtur. ... Read More

Belotti në radarin e klubeve të mëdha italiane

24/04/2021

Roma, Milan dhe Inter e duan Belottin. AC Milan, Inter dhe Roma do të tentojnë ta transferojnë Andrea Belottin nga Torino gjatë verës. “Calciomercato” raporton ... Read More

Publikohet dokumenti, klubet që largohen nga Superliga duhet të paguajnë dëmshpërblim

24/04/2021

Lajmi se klubet që duan largimin nga Superliga Evropiane mund të paguajnë një shumë të madhe parash, është i vërtetë. E përditshmja gjermane, “Der Spiegel” ... Read More

Zemra juaj mund të jetë në rrezik nëse i keni këto 3 simptoma

16/03/2021

Zemra juaj mund të jetë në rrezik Të gjithë duan të jenë të shëndetshëm, veçanërisht marrë parasysh faktin se sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor ... Read More