Tag: dorë

Barcelona po e transferon yllin e Milanit

05/04/2021

Barcelona nuk heq dorë nga transferimi i Romagnolit. Barcelona është tejet e interesuara për të transferuar Alessio Romagnolin nga Milani. Skuadra katalunase ka kohë që ... Read More

Reali heq dorë nga ylli norvegjez

03/04/2021

Real Madridi heq dorë nga Haalandi. Real Madridi është tërhequr nga gara për shërbimet e Erling Haalandit. Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, drejtuesit e klubit ... Read More

Atdheu tregon për mesazhin kërcënues që mori nga Dubai: Hiq dorë nga Sara

04/03/2021

“Hiq dorë nga Sara”, Atdheu tregon për mesazhin kërcënues që mori nga Dubai. Një detaj tronditës u zbulua sot në “PërPuthen”, ku Atdheu tha se ... Read More

Manchester United po synon ta transferoj lojtarin që dështoi të Milani

24/02/2021

Manchester Unitedi s’heq dorë nga Silva. Manchester Unitedi vazhdon ta konsiderojë Andre Silvan si sulmuesin ideal për të ardhmen, në rast se largohet Edinson Cavani. ... Read More

Pirlo ia tregon ‘derën’ Pirlos, gati bomberi i ri për Pirlon

17/02/2021

Lamtumirë Morata, gati bomberi i ri për Pirlon. Juventus nuk e ka ndërmend që të heqë dorë nga ideja për transferimin e Erling Haaland. Sulmuesi ... Read More

Lamtumirë Messi, ky pritet të jetë ekipi i ri

10/02/2021

PSG favorit, por Pep Guardiola nuk heq dorë nga Leo Messi. Paris Saint Germain për momentin qëndron në pole-position për të firmosur me Lionel Messin ... Read More

Milan heq dorë, Juve dhe Inter në luftë për mbrojtësin 20 milionësh

09/02/2021

AC Milan ka hequr dorë përfundimisht për transferimin e mbrojtësit të Bolonjës, japonezin Takehiro Tomiyasu. Siç raporton Calciomercato, reprezentuesi japonez vazhdon të tregojë cilësinë e ... Read More

Milani nuk heq dorë nga ylli i skuadrës së Barcelonës

25/01/2021

Milani nuk e ka ndërmend të heq dorë nga ylli i skuadrës së Barcelonës. AC Milan do bëjë provën e fundit që të transferojë mbrojtësin ... Read More

‘Çmendet’ Real Madrid, po i shet 6 lojtarë për ta transferuar Mbappen

12/01/2021

Real Madridi mesa duket ende nuk ka hequr dorë nga transferimi i yllit të PSG-së, Kylian Mbappe. Francezi ka refuzuar rinovimin me “Parisienët” dhe është ... Read More

Barcelona – Mustafi, vjen lajmi i fundit

24/12/2020

Barcelona heq dorë nga transferimi i Shkodran Mustafit. Barcelona thuhet se ka hequr dorë nga transferimi i qendërmbrojtësit të Arsenalit, Shkodran Mustafi, pavarësisht që agjenti ... Read More

Iniesta jep lajmin e madh

16/12/2020

Iniesta s’e ka ndërmend të pensionohet, pavarësisht lëndimit. Andres Iniesta nuk heq dorë nga futbolli i luajtur pavarësisht një dëmtimi të rëndë i është nënshtruar ... Read More

Ish gjyqtari tregon se a u anlua me të drejtë goli i Milanit mbrëmë

09/11/2020

Ish-arbitri: Anulimi i golit ishte i drejtë! Ja pse ndryshon kjo prekje me dorë nga ajo dikur në Firence. Ish arbitri Mauro Bergonzi në TMW ... Read More