Tag: doli

Përlotet Antonela: E kam pa babën gati tu e mbyt nanën, na nxori nga shtëpia

22/02/2021

Antonela ka rrëfyer sot në Për’puthen historinë e saj të dhimbshme. Pas debateve në Prime ajo u ndje keq dhe doli jashtë studio duke qarë, ... Read More

E dhimbshme: Nëntëvjeçarja vdes në gjumë tre ditë pasi doli pozitiv me COVID-19

09/02/2021

Nëntëvjeçarja vdes në gjumë tre ditë pasi doli pozitiv me COVID-19. Një vajzë nëntë vjeçare vdiq në ditëlindjen e babait të saj, tre ditë pasi ... Read More

Andit të Për’puthen i ndodhë e papritura

08/02/2021

Andit ia mbyllin lokalin. Pasi zhgënjeu shumë fansa dhe doli keq në sy të shqiptarëve Andit të Për’puthen i ka ndodhur një tjetër diçka jo ... Read More

Shkëndija e mbuluar e me veshje sportive, duhet ta shihni këtë stil të saj

05/02/2021

Shkendije Mujaj është vajza e cila së pari doli në skenë si këngëtare. Por, këndimin e la pas, duke u promovuar pastaj me format e ... Read More

Publikimi i kontratës, Lionel Messi hedh në gjyq të gjithë kupolën drejtuese te Barcelonës

03/02/2021

Lionel Messi nuk ka reaguar publikisht pasi kontrata e tij me Barcelonën doli në media dhe si pasojë e gjithë bota mundi të mësojë se ... Read More

Dolën si çift dy ditë më parë, Tea e Andi sapo pranuan një dhuratë shumë të veçantë

26/01/2021

Tea Trifoni ishte njëra nga konkurrentet e emisionit “Përputhen”. Ajo u përputh dhe doli si çift me Andin, shkruan ORAinfo. Andi dhe Tea tashmë janë ... Read More

Messi do të mungojë edhe ndeshjen e radhës

23/01/2021

Pas incidentit që bëri bujë në media, kur Leo Messi doli nga fusha me karton të kuq në finalen e Superkupës së Spanjës ndaj Bilbaos, ... Read More

Lëndimi i Rashford, deklarohet Solskjaer

04/12/2020

Solskjaer flet për lëndimin e Rashford. Anglezi doli jashtë për shkak të një problemi me lëndim në krah gjatë ndeshjes kundër Paris Saint-Germain të mërkurën ... Read More

Lajme aspak të mira nga studimi i ri rreth Covid-19

28/11/2020

Studimi i ri zbulon detaje rreth Covid-19. Një studim doli në përfundimin se Covid-19 dhe sëmundjet e lidhura me të mund të shkaktojnë probleme shëndetësore. ... Read More

Çka po ndodh me të, Ronaldo doli 18 herë pozitivë me koronaviurs!

29/10/2020

Ronaldo doli pozitiv me koronavirus plot 18 herë, sipas televizionit portugez. Cristiano Ronaldo kishte bërë përpjekje të mëdha për t’u riaftësuar nga koronavirusi në kohë ... Read More

Probleme me policinë për Dua Lipën/ Theu rregullat e COVID, ndërpriten xhirimet

16/10/2020

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka ... Read More

Ledri Vula dasmë verën e ardhshme me Sara Hoxhën

20/06/2020

Si ia doli bukuroshja të bëjë për vete reperin e mikluar nga femrat – Rreth tre vite më parë u bë publike lidhja e reperit ... Read More