Tag: djeshme

Nuk ndalen ofendimet mes Don Xhonit dhe Noizyt në rrjete sociale

01/08/2021

Vazhdojnë ofendimet mes Don Xhonit dhe Noizyt në rrjete sociale Mbrëmjen e djeshme, reperët e njohur shqiptarë, Don Xhoni dhe Noizy kishin koncert në të ... Read More

Plas keq mes Noizyt dhe Don Xhonit, shkak u bë mungesa e reperit nga Kosova në koncertin në Ulqin!

01/08/2021

Mbrëmjen e djeshme, reperët e njohur shqiptarë, Don Xhoni dhe Noizy kishin koncert në të njëjtin vend, pra në Ulqin! Pasi Noizy e dogji në ... Read More

U shfaqën bashkë në një shtrat, Ledjana ka dy fjalë për Aristelën dhe Mevlanin

30/07/2021

Aristela dhe Mevlani i surprizuan të gjithë ditën e djeshme pasi u shfaqën bashkë në të njëjtin shtrat. Mevlani postoi në rrjete sociale një foto ... Read More

Zbulohet i dashuri i ri i Teas, shfaqetn ë kapur për dore

26/07/2021

Ndonëse nuk e shfaq në rrjete sociale, Tea Trifoni del hapur me partnerin. Mbrëmjen e djeshme çifti janë fotografuar duke dalë nga një lokal nate ... Read More

Çdo ditë festë në familjen e Emina Çunmulajt! Gocat gëzojnë me të atin para se vëllai të vijë në jetë!

24/07/2021

Bashkëshorti i Emina Çunmulajt festoi ditën e djeshme ditëlindjen në ditën e veçantë të tij nuk kishte si të mungonte një dedikim nga bukuroshja shqiptare ... Read More

Gjykata e vendosi në paraburgim për 40 ditë, Fjolla Morina habit me postimin në rrjete sociale

22/07/2021

Gjykata Themelore e Prishtinës vendosi ditën e djeshme që Fjolla Morina të qëndrojë 40 ditë në paraburgim me dyshimin për trafikim me armë dhe arratisje ... Read More

Shkurte Gashi rrëfehet për herë të parë, ja pse e mbajti të fshehtë lidhjen dhe shtatzëninë e saj

19/07/2021

Shkurte Gashi ka dhënë një intervistë mbrëmjen e djeshme për herë të parë pas shumë kohësh. E ftuar në emisionin “NIN”, ajo ka treguar përse ... Read More

“Ngelët të gjitha beqaret me qen”, Rozana Radi i kthehet në mënyrën më të ashpër ndjekëses

19/07/2021

Rozana Radi zbuloi ditën e djeshme se ka adoptuar një qenushe, të quajtur Lily. Ajo ndau me ndjekësit në rrjete sociale një foto me qenushen, ... Read More

Këtë nuk e prisnim! Elvana Gjata dhe Ylli Limani na surprizuan me dhuratën që kanë përgatitur për fansat

16/07/2021

Elvana Gjata dhe Yll Limani konfirmuan ditën e djeshme bashkëpunimin e tyre, i cili përflitej prej shumë kohësh. Ata bënë të njëjtin postim në Instastory, ... Read More

Belen Rodriguez bëhet nënë për herë të dytë

12/07/2021

Belen Rodriguez ka mirëpritur fëmijën e saj të dytë mbrëmjen e djeshme. Ylli solli në jetë një vajze të cilën së bashku me partnerin, Antonino ... Read More

“S’më duhej për 2 followersa”/ Ledri zbulon pse refuzoi bashkëpunimin Iggy Azalea

11/07/2021

Ledri Vula ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme tek “Soiree”, ku foli më shumë për jetën dhe karrierën e tij. Pyetjes nëse ka qenë ... Read More

“Takimi ynë i parë ishte një magji”, Eni Vasili publikon foton e parë të vajzave

07/07/2021

Moderatorja Eni Vasili u bë nënë për herë të parë mbrëmjen e djeshme. Ajo solli në jetë dy vajza binjake, të cilat i pagëzoi me ... Read More