Tag: djalit

Reja e Gilit ua kalon krejt nuseve të estradës

29/11/2020

A e ka parë Gili ketë foto të resë së saj? E dashura e Robert Beranit, djalit të Gilit dhe Ilir Beranit, po jeton ditët ... Read More

E pa në shtrat me komshiun, nëna i merr jetën djalit me jastëk !

27/11/2020

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Turqinë, ku një grua i ka marr jetën djalit të saj të mitur pasi ai e pa në shtrat ... Read More

Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit

23/10/2020

Pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit. Dje ishte një ditë feste në familjen e Daut Haradinaj. Kjo sepse djali i deputetit të ... Read More

Majk bashkohet me Majlindën? Zbulohet e vërteta

10/10/2020

Historia e dashurisë së Majkut dhe Majlindës, edhe pse është mbyllur para lindjes së djalit të tyre, Roan, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. ... Read More

Çdo ditë e kombinon me fustanin, ja kush është deputetja socialiste e fiksuar pas maskave

26/09/2020

Antoneta Dhima, deputetja e PS, u bë e njohur kur foli për infektimin e djalit të saj pak muaj më parë. E prej asaj kohë ... Read More

Hoqi dorë nga ekrani pas lindjes së djalit, Almeda Abazi gati rikthimin

28/07/2020

Që pas lindjes së djalit të saj, Almeda Abazi është shkëputur nga televizioni turk, duke iu përkushtuar plotësisht vogëlushit të saj. Por duket se tashmë ... Read More

Emri X Æ A-12 i djalit të Elon Musk nuk lejohet në certifikatë lindjeje

08/05/2020

Emri i çuditshëm i djalit të Elon Musk nuk do të lejohet në certifikatën e lindjes, sipas raporteve.Sipas TMZ, çiftit nuk i lejohet ligjërisht të ... Read More

Majk rikthehet me Majlinda Zekën? Ja deklarata që i bëri të gjithë të dyshojnë

02/03/2020

Marrëdhënia e këngëtarit të njohur Majk me mamanë e djalit të tij, Majlindën ishte në qendër të vëmëndjes për një kohë të gjatë pas deklaratave ... Read More

Zbulohet foto/ Ja kush është babai i Fernandos, ish-i dashuri i Çiljetës

21/01/2020

Prej vitesh Çiljeta është përpjekur ta mbajë sekrete babain e djalit të saj. Që në kohën që ishin bashkë, e deri më sot, këngëtarja ka ... Read More

Mrekulli: Ditën e fundit të trajtimit të kancerit, shikoni festën e fëmijës në spital

23/06/2019

Solomoni pesëvjeçar u bë një hit viral.Nëna e tij Leni Lutui postoi një video të djalit të saj që festonte fundin e trajtimit të tij ... Read More

Pasi e pa këtë foto joshëse të Elitës, Gjiko planifikon t’i propozojë sërish

04/05/2019

18:42 | 4 Maj 2019 18:42 | 4 Maj 2019 Elita Rudi është shfaqur në top-formë pak kohë pas lindjes së djalit, ndërsa Gjiko ka ... Read More

Gjira Kajtazi publikon imazhin e plotë të djalit

02/05/2019

Gjira Kajtazi e ka publikuar një foto të djalit të saj të porsalindur. Para pak ditësh, reperja Gjira Kajtazi është bërë nënë për herë të ... Read More