Tag: djalit

Ermira publikon imazhin me të bukur të Gold AG me Guerilin

16/04/2021

Bashkëshortja e reperit të njohur ka ndarë pamje të djalit në rrjete sociale. Ermira Shkodra Agushi është tashmë një emër i njohur për publikun shqiptar. ... Read More

Ndodh edhe kjo: Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

07/04/2021

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj. Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e ... Read More

Rrëfehet aktori i njohur turk, Tolga Güleç (Gökhan): Ju zbuloj sekretet e serialeve të famshëm

20/03/2021

Tolga Güleç apo ndryshe i njohur për opinion tek ne në rolin e Gökhan apo djalit të madh të familjes tek seriali Fazilet dhe të ... Read More

Ermali zgjedh fjalët më të ëmbëla për ta uruar djalin

28/02/2021

Ermal Fejzullahu i uron djalit ditëlindjen me fjalët më të ëmbla. Këngëtari i ka uruar ditëlindjen djalit në rrjete sociale. Arti quhet djali i madh ... Read More

Goldi me nuse e qesin djalin në shëtitje, por vëmendje merr diçka tjetër

21/02/2021

Gold AG ndan pamjet e ëmbla të gruas dhe djalit. Ermira dhe Gold AG kanë ndarë pamje të djalit në rrjete sociale. Çifti i njohur ... Read More

Nusja e Gold Ag zbulon diçka që nuk e dinit për djalin e tyre

10/01/2021

Partnerja e Gold AG tregon domethënien e emrit të djalit të saj. Ajo ka arritur të kthehet në një personazh mjaft të përfolur në sajë ... Read More

Nuk ia zbuluan fytyrën e djalit, gruaja e Goldit tregon arsyen

10/01/2021

Bashkëshortja e Goldit tregon se pse nuk ia zbulojnë fytyrën djalit. 28 nëntori përherë do të jetë i veccantë për çiftin Agushi. Ermira dhe Goldi ... Read More

Ish-missi rrëfen tmerrin e tërmetit në fund të shtatzanisë: Kam zbritur shkallët që dridheshin…

05/01/2021

Afroviti Goge, e ftuar në “Ftesë në 5” ka folur rreth ardhjes në jetë të djalit të saj. Ajo u shpreh se lindja e djalit ... Read More

“Faleminderit Zoti im”, Gold Ag publikon foton me të bukur me Guerilin

03/01/2021

Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë djalit të tyre i cili erdhi në jetë me datën 28 nëntor. Ardhja në jetë ... Read More

Zbulohet porteti i djalit të Goldit dhe Ermirës në 1 mujorin e lindjes

28/12/2020

Ermira zbulon portretin e djalit në 1 mujorin e lindjes. Me datën 28 Nëntor, Ermira dhe Goldi u bënë prindër për herë të parë, duke ... Read More

Babë e birë, Ermira publikon foton me të ëmbël të Goldit me djalin

20/12/2020

Ermira ndan pamjet e ëmbla të Gold AG dhe Guerilit. Ermira ka ndarë pamje të djalit dhe Gold Ag në rrjete sociale. Ermira Shkodra Agushi ... Read More

Gold AG organizoi ndejë për lindjen e djalit, mësohet se sa hoxhallarë ishin aty

08/12/2020

Sa hoxhallarë ishin në ndejën e djalit të Gold Ag? Reperi i njohur Gold Ag ditë më parë u bë baba për herë të parë. ... Read More