Tag: Djali

Shërohet nga kanceri djali nga fotografia e vitit 2018 që përloti botën

06/10/2021

Djali me foton që bëri të qajë gjithë botën është shëruar nga kanceri. Nëna që postoi një fotografi zemërthyer vajzës së saj duke ngushëlluar vëllain ... Read More

Ky është djali i Samuel Eto’o, nënshkruan me super ekipin

27/09/2021

Djali i Samuel Eto’o nënshkruan për Vitoria Guimaraes. Klubi portugez, Vitoria Guimaraes, ka njoftuar se e ka transferuar Etienne Eto’o si futbollist të lirë për ... Read More

Learta i shkon ‘nerva’ Matinit, ky është reagimi i tij

23/09/2021

Learta e ‘lodh’ me foto, ja çfarë bën djali i saj Matini. Learta Jakupi shihet që është shumë e dhënë pas fotografive. Ajo është shumë ... Read More

Vajza e Haxhinastos dhe djali i Naços zyrtarisht të martuar, ja pamjet nga ceremonia e dasmës

18/09/2021

Ish-ministrat Nasip Naço dhe Edmond Haxhinasto tashmë janë zyrtarisht krushqi. Djali i deputetit të PS-së Nasip Naços, Franko, i ka dhënë fund beqarisë, duke u ... Read More

“Mami nuk më pëlqen si gatuan ti”- djalit të vogël të Andrrës nuk e pëlqen ushqimin që i bën ajo

15/09/2021

Djali i vogël i Andrrës nuk e pëlqen ushqimin që i bën ajo: “Mami nuk më pëlqen si gatuan ti”. Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit ... Read More

I biri i Cimës së shpejti prezantues?

02/09/2021

Djali i Cimës së shpejti prezantues? Artan Thaçi, që ndryshe njihet si djali i të ndjerit Rasim Thaçi-Cima si duket është duke ndjekur hapat e ... Read More

I biri feston ditëlindjen, Adelina Tahiri i shkruan dedikimin më të bukur që kemi lexuar

28/08/2021

Djali i Adelina Tahirit, Joni, feston sot 3-vjetorin e lindjes. Këngëtarja ka ndarë disa imazhe të të voglit në Instagram dhe i ka dedikuar atij ... Read More

Nipi i Shyhrete Behlulit e ka ditëlindje, organizohet festë madhështore

16/08/2021

Festë madhështore për ditëlindjen e nipit të Shyhrete Behlulit. Sot feston ditëlindjen djali i Learta Jakupit, Matini. Vogëlushi mbush plot katër vite jetë dhe sigurisht ... Read More

Mbi 20 vite u kujdes për nënën e tij, djali gjen një letër pas vdekjes së saj

10/08/2021

U kujdes për nënën e tij mbi 20 vite, djali gjen një letër pas vdekjes së saj. Shënimi, të cilin ai e zbuloi pas vdekjes ... Read More

Pas ndarjes nga moderatorja Eva Murati, djali i Jozefina Topallit i lidhur me ish-Miss Shqipëria

25/07/2021

Ditën e sotme u përfol në media se djali i Jozefina Topallit, Genari është në një lidhje dashurie me një vajzë bionde. Ka qenë Panorama ... Read More

Emocionon djali i Rasim Thaçit – Cima: “Ditëlindja e parë pa ty babë”

14/07/2021

“Ditëlindja e parë pa ty babë” emocionon djali i Rasim Thaçit – Cima. Njëri ndër humoristët më të mëdhenjë në vend Rasim Thaçi – Cima, ... Read More

Djali i Tunës feston DY mujorin e lindjes, këngëtarja i realizon surprizën speciale

09/07/2021

Djali i vogël i Patrisit dhe Tunës ka festuar sot 2-mujorin e ardhjes në jetë. Ka qenë këngëtarja që përgatitur një surprizë të vogël për ... Read More