Tag: Diva

Kush është Marta/ 30-vjeçarja seksi e fejuara e re e Silvio Berluskonit

05/03/2020

Fotot që tregonin Silvio Berluskonin me Marta Fascina në Zvicër, të publikuara nga Diva dhe Donna janë pasuar nga një komunikatë për shtyp që ka ... Read More

J.Lo në rrjetet sociale sjell imazhe me linja trupore për zili, por në realitet duket krejtësisht ndryshe

19/03/2019

Diva latine shpesh publikon fotografi në rrjetet sociale teksa ekspozon linjat seksi trupore, por në të vërtetë gjërat nuk duken perfekte. Jennifer Lopez u fotografua ... Read More

Madonna rrëfen për varfërinë: Nuk kisha para të blija fustan, u mësova ta qep vet

31/01/2019

Sot ajo është një prej primadonave të muzikës ndërkombëtare. E cilësuar shpesh si Diva e Muzikë Ndërkombëtare, Madonna është një prej artisteve më të adhuruara ... Read More