Tag: Ditës

Tea i përgjigjet pa hezim pyetjes se a është shtatzënë

21/03/2021

A është shtatzënë – përgjigjet Tea. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, gjatë ditës së djeshme ka ndarë një pyetësor me ndjekësit e saj në rrjetin ... Read More

Kjo është dhurata më e bukur që pranoi Vjosa Osamani për 8 mars

09/03/2021

Vjosa Osmani ka zbuluar dhuratën mq të bukur që pranoi gjatë ditës së djeshme, me rastin e festës së 8 marsit. Urimi në një kartolinë ... Read More

Liga e Evropës sjell sot disa ndeshje spektakolare

18/02/2021

Pas Ligës së Kampionëve edhe Evropaliga do të rikthehet me super ndeshje gjatë ditës së sotme. Liga e Evropës ka tre orare për këtë ditë ... Read More

Aurela Basha tregon anën romantike/ Urimi për bashkëshortin: Je shembulli im

14/02/2021

Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka përcjellë një urim për liderin e PD me rastin e ditës së Shën Valentinit. Aurela Basha shkruan se bashkëshorti  i ... Read More

A ishin Andi dhe Melisa në videon që u publikua sot, merret vesh gjithçka

05/02/2021

Merret vesh e vërteta, a janë Andi dhe Melisa në videon që u publikua sot. Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar një video në rrjete ... Read More

Milan merr një lajm fantastik para ndeshjes ndaj Crotones

04/02/2021

Skuadra e Piolit po kompletohet dita ditës, një tjetër lojtar rikthehet në stërvitje. Matteo Gabbia thuhet se është rikuperuar nga lëndimi i tij i gjurit ... Read More

‘Veç shpirti im e di çka po heq’, Tea flet e mërzitur me atë çka po i ndodh pas lidhjes me Beratin

03/02/2021

Tea ka reaguar përsëri pas emisionit të ditës së djeshme duke postuar një video në Youtube dhe duke akuzuar autoren e programit që ishte në ... Read More

Tea dhe Bearti nuk fshihen më, publikohet një tjetër foto e çiftit

31/01/2021

Që prej ditës së premte rrjeti po zien nga fotot e Teas dhe Beartit. Ndonëse ende asnjëri nga të dy nuk ka sqaruar të vërtetën, ... Read More

Ky do të jetë moti për sot

31/12/2020

Mot i vranët e me intervale me diell do të mbajë gjatë ditës së fundit të këtij viti. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) parashikon reshje ... Read More

Çka kanë të përbashkët Tayna dhe vajza e Ledrit?

15/12/2020

Tayna dhe vajza e Ledrit kanë diçka të përbashkët. Gjatë ditës së djeshme, Tayna festoi ditëlindjen e saj të 24-t me shumë miq e familjarë ... Read More

Befason Tayna, zbulon një të përbashkët me vajzën e Ledrit

15/12/2020

Tayna ka një të përbashkët me vajzën e Ledrit, e zbulon vetë ajo. Gjatë ditës së djeshme, Tayna festoi ditëlindjen e saj të 24-t me ... Read More

“Çfarë po të ndodh, si vritet një fëmijë nëne?”, Klea Huta reagon për vrasjen e 25-vjeçarit: Jam e tmerruar, drejtësia të bëjë detyrën

09/12/2020

Vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha në orët e para të ditës së djeshme nga uniformat blu të kryeqytetit ka bërë që shumë personazhe publikë të ... Read More