Tag: disponueshëm

“Dhimbje koke” për trajnerin Reja, dëmtohet sulmuesi i Kombëtares dhe humb ndeshjen kundër Hungarisë

08/10/2021

Sulmuesi Bekim Balaj nuk do të jetë i disponueshëm për transfertën e nesërme ndaj Hungarisë. Shkodrani pësoi një dëmtim gjatë stërvitjes të së mërkurës dhe ... Read More

Barcelona e ka planin gati për Depayn

23/04/2021

Depay, prioritet për Barcelonën. Ylli i Lyon dhe i Holandës do të jetë i disponueshëm për tu transferuar gjatë kësaj vere. Memhpis Depay mbetet akoma ... Read More

Facebook prezanton sistemin e ri të pagesave për Facebook, Whatsapp dhe Instagram

14/11/2019

Ky sistem pagesash do të jetë i disponueshëm në Facebook, Messenger, Instagram dhe WhatsApp, dhe është dizajnuar për të lehtësuar pagesat nëpër rrjetet dhe aplikacionet ... Read More

Apple shet 130,000 iPhone 11 për një ditë

28/10/2019

Ndërsa formacioni i iPhone 2019 është tashmë i disponueshëm në shumë tregje, vetëm prej dje, 25 tetor, iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 ... Read More

Apple shiti 130,000 iPhone 11 për një ditë

26/10/2019

Ndërsa formacioni i iPhone 2019 është tashmë i disponueshëm në shumë tregje, vetëm prej dje, 25 tetor, iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 ... Read More

Instagram merr vendimin: I shpall luftë lajmeve të rreme

19/08/2019

Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara. Siç nënvizohet nga sajti teknologjik Engadget, risia ka një funksion të dyfishtë: të ndihmojë Instagramin ... Read More

Oppo njofton linjën e re të telefonave, Reno

11/04/2019

Oppo ka njoftuar zyrtarisht linjën e re ‘Reno’ të telefonave. Të disponueshëm në dy modele: Reno dhe Reno 10x Zoom, i pari do të ketë ... Read More

Galaxy S10 lansohet sot në tregjet globale

08/03/2019

Telefoni Galaxy i 10-vjetorit zyrtarisht është i disponueshëm në 70 tregje në të gjithë botën, tha të premten Samsung Electronics. Hyrjet më të reja të ... Read More