Tag: Dikur

Urimi për Vitin e Ri nga Dafina Zeqiri dhe Dj Geek vjen në çift

31/12/2020

Ata dikur u shndërruan në personazhet më të përfolur në rrjete sociale e në faqet rozë. Bëhet fjalë për Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, të ... Read More

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi shijojnë dashurinë e tyre. Jeta e ish-gruas së reperit, nga shamia te partneri i ri

26/12/2020

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë ndër çiftet më të diskutuara. Ajo që dikur nisi si një marrëdhënie pune në muzikë, shpejt u shndërrua në ... Read More

Ish gjyqtari tregon se a u anlua me të drejtë goli i Milanit mbrëmë

09/11/2020

Ish-arbitri: Anulimi i golit ishte i drejtë! Ja pse ndryshon kjo prekje me dorë nga ajo dikur në Firence. Ish arbitri Mauro Bergonzi në TMW ... Read More

Çaj për mëngjes dhe gjumë të ëmbël

07/11/2020

Dikur anglezët i kanë pasur vetëm dy shujta buke, mëngjesin dhe darkën, kështu që është dashur që urine e mesditës ta shtyjnë deri në mbrëmje. ... Read More

Dikur shoqe sot “armike”/ Çfarë ndodhi mes Taynës dhe Dafinës

26/10/2020

Tayna dhe Dafina dikur mikesha, sot duket se kanë ftohur marrëdhënien e tyre. Pak kohë më parë, dyshja solli një bashkëpunim mes tyre, në këngën ... Read More

Kurora plastike e reperit të vrarë, shitet për 600 mijë dollarë

17/09/2020

Një kurorë mbretërore, plastike, e mbajtur dikur nga reperi Notorious BIG, u shit në ankand për rreth 600 mijë dollarë. E veçanta e saj ishte ... Read More

Që të kemi flokë të shëndetshme sa shpesh duhet të lajmë kokën

10/06/2020

Ne dikur mendonim se të lanim flokët çdo ditë ose çdo dy ditë ishte një norma që duhej ndjekur, por tani me shpikjen e shampos ... Read More

Qyteti shfaqet mbi tokë 30 vjet pas fundosjes

07/06/2020

Villa Epecuen dikur ka qenë një qytet i popullarizuar turistik buzë liqenit të njëlmët në jug të Buenos Airesit, në Argjentinë – por, më 10 ... Read More

Sa herë duhet të lajmë kokën që të kemi flokë të shëndetshëm?

07/06/2020

Ne dikur mendonim se të lanim flokët çdo ditë ose çdo dy ditë ishte një norma që duhej ndjekur, por tani me shpikjen e shampos ... Read More

Del parashikimi: Ja kur përfundon pandemia Koronavirusi

20/03/2020

E gjithë bota po izolohet; vende që dikur gëlonin nga njerëzit, sot janë kthyer në qytete fantazmë me rrugë të boshatisura. Kjo është sot një ... Read More

LG G9 mund të vijë me katër kamera dhe prizë kufjesh

05/01/2020

Ndoshta LG nuk është aq i famshëm në botën e smartphone-ve siç ishte dikur, por ata vazhdojnë të ofrojnë pajisje të mira. Ata kanë dhënë ... Read More

Mbi 1 milion njerëz u varrosën në këtë vend, pritet të hapet për publikun

10/12/2019

Ishulli dikur i paarritshëm, i braktisur në Nju Jork, ku më shumë se një milion njerëz u varrosën në varre të panjohura të gërmuara nga ... Read More