Tag: dhjetorit

Lloj i ri i COVDI-19: Shkencëtarët tregojnë katër simptomat dalluese

11/01/2021

Në fund të dhjetorit të vitit të kaluar në Mbretërinë e Bashkuar, provat filluan të shfaqeshin për një variant COVID-19 i cili ishte mbizotërues dhe ... Read More

Zidane Zidane kërkon nga Real Madridi të rinovojë me tre yjet para dhjetorit

14/12/2020

Zidane kërkon nga Reali të rinovojë me tre yjet para dhjetorit. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka bërë një kërkesë të bordi i klubit ... Read More

Numerologjia, pse është e rëndësishme dita e sotme

12/12/2020

01:30 | 12 Dhjetor 2020 Ardhja e dhjetorit, muajit të fundit të 2020-ës është një arsye më vete për të festuar. Këtë muaj festash, mos ... Read More

Liga e Kampionëve: Gjithçka që duhet të dini për katër ndeshjet e kësaj jave, nga transferimet te largimet dhe mungesat nga lëndimet

19/02/2019

Dy muaj pas pas hedhjes së shorit të dhjetorit, vjen rikthimi i Ligës së Kampionëve, kësaj radhe me grupin e dytë, pasi katër ndeshje u ... Read More