Tag: detajet

PSG mohon akuzat e L’Equipe në lidhje me pagat e Messit

18/09/2021

Gazeta franceze ‘L’Equipe’ publikoi të shtunën, detajet e pagave të marrëveshjes trevjeçare të Leo Messit me Paris Saint-Germain, megjithatë drejtori sportiv Leonardo ka deklaruar publikisht ... Read More

Lamtumirë Inter: Hakimi te PSG, zbulohen detajet

05/07/2021

Hakimi te PSG, zbulohen detajet e operacionit. Transferimi i Achraf Hakimit nga Interi te PSG është gjithnjë e më afër mbylljes përfundimtare dhe statusit zyrtar. ... Read More

Zbulohen detajet e marrëveshjes: Locatelli tek gjiganti i Serie A

24/06/2021

Locatelli tek gjiganti i Serie A, zbulohen detajet e marrëveshjes. Manuel Locatelli po kalon javët e fundit si futbollist i skuadrës së Sassuolos. Kjo pasi ... Read More

Detaje lidhur me formatin e ri të Ligës së Kampionëve që nis në edicionin 2024/25

19/04/2021

Të gjitha detajet lidhur me formatin e ri të Ligës së Kampionëve që nis në edicionin 2024/25. UEFA i është përgjigjur Superligës Evropiane duke pranuar ... Read More

Zbulon kontrata faraonike e Messit që ka “shkatërruar” Barcelonën

31/01/2021

Detajet e kontratës për zgjatjen katër vjeçare të super yllit, Lionel Messi të nënshkruar në vitin 2017 u zbuluan nga gazeta spanjolle El Mundo në ... Read More

Punë e kryer: Inter me pronar të ri

06/01/2021

Inter me pronar të ri. Detajet e reja kanë dalë në pah pasi tashmë skuadra e Inter nuk do të jetë vetëm në pronësinë e ... Read More

Zbulohen detajet e marrëveshjes të PSG-së me Pochettinon

02/01/2021

Paris Saint-Germain zbulon detajet e marrëveshjes me Pochettinon. Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht arritjen e marrëveshjes me trajnerin argjentinas, Mauricio Pochettino, ndërsa ka zbuluar kohëzgjatjen ... Read More

Ekskluzive/ Rrëfehet Alketa Vejsiu: Nga ftesa për Sanremo në Itali tek gojët e liga në Tiranë

18/01/2020

Detajet/ Prezantimi me partneren e Ronaldos  dhe surpriza e moderatores në natën e tretë – “Si u bëra pjesë e festivalit të famshëm” Enida Himaj ... Read More

Disa fakte interesante rreth trupit tuaj, që asnjëherë nuk i keni dëgjuar

20/09/2019

Besoni ose jo, por edhe detajet më të vogla mund të ndikojnë në shëndetin e trupit tuaj.Me sa duket, trupi jonë ka nevojë për suplemente ... Read More

Si mund të fshihen të dhënat sekrete nga Google pasi të vdisni?

15/09/2019

Nëse keni një llogari në Google, me shumë mundësi kompania i di të gjitha detajet tuaja të fshehta. Në qoftë se jeni përdorues të “Gmail”, ... Read More

Luana Vjollca konfirmon duetin me këngëtarin e njohur shqiptar

03/05/2019

20:56 | 3 Maj 2019 20:56 | 3 Maj 2019 Luana Vjollca ka zbuluar detajet e këngës së re. Luana Vjollca përmes rrjeteve sociale ka ... Read More

Aksidenti me fatalitet në Vitomiricë të Pejës, Policia jep detaje

16/03/2019

Policia e Kosovës, ka bërë të ditura detajet nga aksidenti në fshatin Vitomiricë. Përmes një komunikatë për media, PK tregon se nga aksidenti ku janë ... Read More