Tag: dëshiron

Donnarumma e tepron me kërkesa ndaj Milanit, kjo pritet të jetë skuadra e re e tij

08/04/2021

Donnarumma dëshiron 12 milionë euro në sezon, ka gjetur skuadrën që ofron një shumë të tillë. Milan ka dëshirë që të rinovojë kontratën me Gianluigi ... Read More

Maldini po e transferon super lojtarin nga Dortmundi

29/03/2021

Maldini transferon me parametra 0 nga Borussia Dortmund. Milan dëshiron që këtë verë të nënshkruajë me talentin e Borussia Dortmund, Vasco Walz mirëpo për të ... Read More

Revulocion te Juventus, priten katër transfere të mëdha

12/03/2021

Katër lojtarët të cilët Juventus dëshiron t’i transferojë. Zonja e Vjetër do të fillojë një proces të rindërtimit në skuadër, ku shumë lojtarë mund të ... Read More

Ibrahimoviq zbulon përfundimisht a do të qëndroj në Milan

07/03/2021

Ibrahimovic thotë se do të qëndroj në Milan, nëse dëshiron Maldini. Zlatan Ibrahimovic ka thënë se është i hapur për të qëndruar në Milan për ... Read More

“Çmenden” fansat, ylli i Liverpool kërkon të largohet

06/03/2021

Ylli i Liverpoolit kërkon të largohet nga Anfield. Mohamed Salah dëshiron të largohet nga Liverpooli. Sipas mediave angleze ylli egjiptian dëshiron të provoj një aventurë ... Read More

Befason Koeman, e dëshiron fitorën e Realit në këtë ndeshje

05/03/2021

Koeman dëshiron fitoren e Real Madridit në derbi: Do të ishte mirë që lideri i kampionatit të lëshonte pikë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka ... Read More

Pas fitores, Lukaku del me një deklarata të madhe, “tranon” tifozët e Interit

28/02/2021

Lukaku thotë se Inter dëshiron të përmirësohet. Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku thotë se dëshiron të përmirësohet dhe nuk mendon për garën për Këpucën e ... Read More

Milan merr vendim për Dalot

11/02/2021

Milan dëshiron transferimin e Dalot. Milan dëshiron që të nënshkruajë përfundimisht me Diogo Dalot gjatë kësaj vere, raporton kështu Calcio Mercato. 21 vjeçari aktualisht është ... Read More

Real Madrid me këtë formacion kërkon tri pikë kundër Levantes

30/01/2021

Reali dëshiron tri pikët ndaj Levantes, formacionet zyrtare. Real Madridi synon t’i marrë tri pikë të radhës në xhiron e 21-të të La Ligas. Skuadra ... Read More

Lukaku sqaron për mosmarrëveshjen me Ibran: Nuk ka asgjë mes nesh

30/01/2021

Lukaku për mosmarrëveshjen me Ibran: Ai dëshiron të më takoj, nuk ka asgjë mes nesh. Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku ka reaguar pak ditë pasi ... Read More

E shiti verën e kaluar, Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari

25/01/2021

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi anglez, Tottenham. Reali e shiti në ... Read More

Barca pas Agueros dhe Alabas, ky është lajmi i fundit

24/01/2021

Barca e dëshiron Agueron dhe Alaban. Pavarësisht se është duke kaluar në vështirësi të madhe financiare, Barcelona dëshiron që gjatë verës të forcohet me një ... Read More