Tag: Dembacaj

I dhanë fund martesës, Rudina dhe ish-bashkëshorti fotografohen duke shëtitur

30/01/2021

Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti, Aleksandër Varfaj, pas ndarjes, kanë ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ato takohen dhe flasin shpesh për hir të ... Read More

‘’Nga dobësimi më ishte…’’, Rudina Dembacaj tregon operacionin e vetëm plastik që ka bërë

24/01/2021

Moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Ajo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më ... Read More

“Nga ky vit i vështirë, uroj të na ‘sherojë’ dashuria!” Rudina Dembacaj poston kartolinën familjare për festa

25/12/2020

Rudina Dembacaj ka uruar ndjekësit për Krishtlindje me disa foto familjare krah vajzës së saj, Viktorias dhe partnerit Mark Frrokut. Të tre ata kanë pozuar ... Read More

Humbi të atin nga një sëmundje e rëndë, Rudina Dembacaj: Sa budallaqe kam qenë, kam menduar se…

11/11/2020

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, pak kohë më parë humbi njeriun e saj të shtrenjtë, të atin, i cili u nda nga jeta pasi vuante ... Read More

“Të hëngsha buzën o Mark Frroku!”/ Rudina përkëdhel partnerin, ish-deputeti: Ke lujt mendsh…

04/10/2020

Rudina Dembacaj, ka publikuar një video nga udhëtimi me partnerin e saj, Mark Frroku, në Turqi. Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë ... Read More

Rudina Dembacaj flet mes lotëve për propozimin për martesë: Nuk e përjetova si duhej, që pas vdekjes së babait…

29/09/2020

Rudina Dembacaj pak ditë më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur mori propozimi për martesë nga ish-deputeti Mark Frroku. Lajmin e bëri të ditur ... Read More

Propozim romantik në Turqi/ Rudina Dembacaj i thotë ‘Po’ Mark Frrokut, çifti pranë martesës

24/09/2020

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku kanë qenë në qendër të vëmendjes që nga momenti kur e bënë publike lidhjen e tyre. Aktorja është shumë ... Read More

Vajza e Mark Frrokut nis shkollën, Rudina Dembacaj e uron publikisht

14/09/2020

Rudina Dembacaj me anë të postimeve në rrjetet sociale, tregon se është shumë e dashuruar me partnerin e saj Mark Frrokun dhe ka një marrëdhënie ... Read More

Rudina Dembacaj përlotet në emision: Kjo periudhë ka qenë luftë shpirtërore, kam humbur shokun më të mirë

07/09/2020

Moderatoraj e njohur, Rudina Dembacaj, humbi pak kohë më parë njeriun e saj më të shtrenjtë, babain, i cili ishte prej disa kohësh në gjendje jo ... Read More

Babai i humbi jetën pak ditë më parë, Rudina Dembacaj e kujton me fjalët e këngëtarit të njohur

19/07/2020

Pak ditë më parë, moderatorja Rudina Dembacaj humbi babanë. Që prej asaj ditë Rudina poston vazhdimisht foto dhe kujtime, ku shpreh mungesën e madhe që ... Read More

Humbi babain pak ditë më parë/ Shfaqet Rudina, kokë e këmbë me të zeza në krah të nipit

17/07/2020

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj pak ditë më parë dha lajmin e trishtë, se babai i saj u nda nga jeta. Pas humbje ... Read More

Pas ndarjes nga aktorja e humorit, Aleksandër Varfaj tregon se është single (Foto)

09/07/2020

Ish-bashkëshorti i aktores së humorit Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pas ndarjes nga aktorja disa muaj më parë. ... Read More