Tag: deklaratën

‘Ka gënjyer për familjen’, Shqipja ia nxjerr të “palarat” Anës

23/01/2021

Shqipja bën deklaratën e fortë për Anën. Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Shqipe Hysenaj foli si rrallëherë për jetën private, si dhe nuk i kurseu deklaratat për ... Read More

Lautaro emocionon tifozët me deklaratën e tij të fundit

23/12/2020

Lautaro ka emocionuar tifozët me deklaratën e tij të fundit. Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është ndarë i kënaqur me fitoren ndaj Hellas Veronas. Interi ... Read More

Befason reperi shqiptar, paralajmëron dasmë të madhe: Të gjithë do jenë të ftuar

19/12/2020

Reperi shqiptaro-amerikan thotë se dasma do të bëhet në Kosovë. Reperi i njohur ka habitur me deklaratën e fundit. Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi, ... Read More

Aktorja e njohur bën deklaratën e papritur: Jam transgjinor, nuk mund ta përshkruaj sesa i lumtur jam…

02/12/2020

Aktorja e njohur, e nominuar për Oscar, Ellen Page ka shokuar me deklaratën e saj më të fundit. Me anë të një postimi në rrjete ... Read More

Fationi me deklaratë të papritur për Anën, pasi ajo u largua nga emisioni për shkak të tij

23/11/2020

U largua nga emisioni për shkak të tij, Fationi bën deklaratën e papritur për Anën. Moderatorja Bora Zemani njoftoi këtë të hënë se Ana e ... Read More

Djema bëhuni gati, Enca po kërkon burrë

22/11/2020

Enca bën deklaratën e papritur, “Dua burrë dhe miq të rinj”. Këngëtarja e dashur nga shqiptarët Enca Haxhia, vazhdon të merr vëmendje nga fansat me ... Read More

Leonardo ia “mbyll” derën Milanit për transferimin e Icardit

10/11/2020

Icardi-Milan, PSG “i mbyll” derën transferimit me deklaratën e Leonardos. Ditët e fundit emri i Mauro Icardi është kthyer me forcë në orbitën e Milanit. ... Read More

“Ministrat dhe deputetët paguajnë deri në 2 mijë euro për seks’/ Deklarata e fortë e aktivistes

10/06/2020

Zhaklin Lekatari ka habitur me deklaratën e saj në një emision ndërsa flitej për temën e legalizimit të hapjes së shtëpive publike në Shqipëri.Blogerja e ... Read More

“VIP-at përveç kokainës , çfarë nuk pinë në Bllok”, Gracion sqaron deklaratën e bujshme: Dihet se kur njerëzit dalin pinë

23/05/2020

Balerini i njohur Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Rudina” sqaroi deklaratën e bujshme të dhënë ditë më parë, ku gjatë një interviste u shpreh ... Read More

Elton llirjani bën deklaratën e fortë: Në Parlament janë 25 deputet gay

20/05/2020

Elton llirjani ka bërë deklaratën e fortë ditën e sotme në emisionin “Ftesë në 5”. Sipas biznesmenit janë 25 deputet gay në Parlament. “Janë 25 ... Read More

“I merr rolet në teatër prej burrit”, bashkëshortja e Hervin Çulit i përgjigjet Olta Gixharit

09/01/2020

E ftuar në emisionin “Siluetë´´, Olta Gixhari hapi me deklaratën e saj. Ajo shprehu të gjitha pakënaqësitë që ka për mënyrën se si drejtori Hervin ... Read More

Mjeku italian trondit botën: Kanceri mund të shërohet me sodë buke

12/12/2019

Mjeku Dr. Tulio Simonchini,e ka tronditur botën e mjekësisë me deklaratën e tij mbi kancerin. Sipas tij, kanceri nuk është gjë tjetër veçse një infeksion ... Read More