Tag: deklarate

“Kam shkuar me më shumë se 4.000 gra”, këngëtari i njohur habit me deklaratën: Më vinin në…

10/01/2021

Këngëtari i njohur grek, Lefteris Pantazis ka habitur publikun me një deklaratë të bërë së fundmi. Në një intervistë me Chrysla Georgakopoulou zbuloi se mund ... Read More

Modric me deklaratë interesante për Real Madridin

19/12/2020

Modric ka bërë një deklaratë interesante për Real Madridin. Mesfushori i Real Madrid, Luka Modric, ka fituar çmimin lojtari më i mirë i muajit nëntor, ... Read More

Pioli me deklaratë të papritur për Ibrahimovicin

12/12/2020

Pioli ka bërë një deklaratë të madhe për Zlatan Ibrahimovicin. Milani po bën një rrugëtim perfekt në kampionat dhe ka arritur të grumbullojë 26 pikë ... Read More

Milot Rashica vjen me një deklaratë të papritur pas lëndimit

03/12/2020

Lojtari i njohur, Milot Rashica ka bërë një deklaratë pas lëndimit. Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është deklaruar pas lëndimit që pësoi të ... Read More

Zlatan Ibrahimovic i befasuar nga kjo deklaratë për të

11/11/2020

Zlatan Ibrahimovic është i befasuar nga kjo deklaratë për të. Brahim Diaz është ndër zbulimet e kësaj pjese të parë të sezonit te Milani. Spanjolli, ... Read More

Pique vjen me një deklaratë befasuese për skuadrën e tij

05/11/2020

Gerard Pique ka bërë një deklaratë befasuese për skuadrën e tij. Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka pranuar se është normale që nuk janë në ... Read More

Trajneri i Liverpoolit ‘shokoi’ të gjithë me deklaratën e fundit

22/10/2020

Jurgen Klopp ka bërë një deklaratë shumë befasuese. Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp bëri shaka në mënyrën e tij, por shokoi tifozët e Reds. “Nëse ... Read More

Graciano i ‘Përputhen’ pranon se është biseksual, shpërthen rrjeti

01/10/2020

Një deklaratë e bërë nga një nga djemtë pjesëmarrës në ‘Përputhen’ i ka tronditur të gjithë gjatë puntatës së djeshme. Bëhet fjalë për Gracianon, i ... Read More

Duka: E gjithë Shqipëria me Napolin, veç Rama me Juven

19/06/2020

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka dhënë një deklaratë për radion “Kiss Kiss Napoli”, ku ka folur për finalen e Kupës së Italisë mes Napolit ... Read More

Aktori Idris Elba: Koronavirusin e mora nga gruaja e kryeministrit kanadez

18/03/2020

Edhe aktori Idris Elba është infektuar me Koronavirus. Në një deklaratë të tij, Elba ka bërë me dije se është kontaminuar nga gruaja  e kryeministrit ... Read More

Ministri Vitia: Nuk ka nevojë për panik, jemi në përcjellje të situatës rreth Coronavirusit

24/02/2020

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia sot në një deklaratë për gazetarë ka thënë se janë në përcjellje të situatës rreth Coronavirusit dhe janë duke u ... Read More

‘Dardanët’ reagojnë me një deklaratë pas vendimit për Kryetarin e FFK-së

06/07/2019

Deklaratë e tifo grupit ‘Dardanët’ lidhur me situatën e krijuar rreth vendimit të Gjykatës për Kryetarin e FFK Agim Ademi Prezumimi i pafajësisë është një ... Read More