Tag: debat

Debat i ashpër për punët e shtëpisë në BBV, Iliri dhe Donaldi ofendojnë rëndë njëri-tjetrin live: Je shumë i shpifur, nuk lan as nev**** tënde

18/01/2022

Puntata e kësaj të marte në Big Brother VIP ka nisur me një debat të rëndë në lidhje me punët e shtëpisë. Iliri dhe Donaldi ... Read More

Vëllai i Mimoza Kusari-Lila martohet me një mashkull

03/01/2022

Martesa mes personave të së njëjtës gjini, vazhdon të jetë një debat i fuqishëm plotë argumente dhe kunder argumente, ndër të tjerash edhe një debat ... Read More

Donaldi del nga vetja, i bie murit me grushte dhe përplas gjërat

29/12/2021

“Çmendet” Donaldi, i bie murit me grushte dhe përplas gjërat. Një debat i nisur mes Ilirit dhe Monikës ka bërë që të përfshihet edhe Donaldi. ... Read More

Big Mama i kërkon falje familjes së Antonelës, tregon ka ndodhi n debatin e tyre

25/12/2021

Big Mama eskaloi sonte në debat me Antonelën. Të dyja banoret e akuzuan njëra-tjetrën, ku Big Mama kërkoi daljen nga shtëpia dhe u largua. Ndërkohë, ... Read More

E quajti kot, Antonela i kthehet keq Ilirit: Vetëm nga Amici njihesh

22/12/2021

Antonela dhe Iliri janë përfshirë në debat të ashpër dhe shkak për këtë është bërë deklarata e Ilirit që Sara, Antonela dhe Einxhel janë banorë ... Read More

“Ti nuk je në rregull”, kjo banore nuk po mund ta durojë me sjelljen e Ariolës!

16/12/2021

Dyshja e Big Brother sërish kanë pasur një debat të ashpër. Kjo ka ndodhur në dhomën e ndejës brenda shtëpisë. Derisa Einxhel po bisedonte me ... Read More

Nxit debat festa e Calhanoglut para tifozëve të Milanit

08/11/2021

Festa e Calhanoglut para tifozëve të Milanit nxit debat. Ish-mesfushori i Interit, Borja Valero, e ka lavëdëruar Hakan Calhanoglun duke e quajtur të guximshëm pas ... Read More

Ç’po ndodh?! Përkeqësohet gjendja e një banori, ndihma e shpejtë sërish në “Big Brother”

30/10/2021

Momente paniku janë regjistruar brenda shtëpisë së “Big Brother”. Një debat mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt ka bërë që aktorja Arjola Demiri të mos ... Read More

Tollovia në Përputhen: Çfarë ndodhi mes Brunos dhe Hysenit

24/10/2021

Pamjet e patransmetuara, çfarë ndodhi mes Brunos dhe Hysenit në prapaskenë. Një debat i ashpër ka ndodhur mes Hysenit dhe Brunos gjatë publicitetit të puntatës ... Read More

Fifi kërkon të largohet nga Big Brother, lë takim me psikologen

22/10/2021

Minuta më parë ka ndodhur një debat i ashpër mes Fifit dhe Granitit brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Menjëherë pas sqarimit me Granitin, ... Read More

Largimi i Lionel Messit shkakton ‘tërmet’, UEFA vendos kufi shpenzimesh dhe taksë luksi për klubet

12/08/2021

Zhurma e shkaktuar nga transferimi i Lionel Messit në Paris Saint-Germain ka sjellë debat për Fair Play Financiar , në një kohë kur Barcelona thuhet ... Read More

‘Do të të kisha kapur për flokësh në mes të studios’, Sindi përplaset ashpër me modelen në studio

04/07/2021

Sindi pati një debat të ashpër në television me modelen Erjola Doçi. Sindi tha se menjëherë pas debatit të saj me Melisën, ku i kishte ... Read More