Tag: cili

Kapën gjarprin që peshonte 45 kg, ia çanë barkun dhe ja çfarë gjetën

01/12/2020

Mesa duket Florida është vendi i cili i tërheq shumë gjarpërinjtë e përmasave të mëdha. Ekspertët e kafshëve aty besojnë se mishi i drerit është ... Read More

“Eh çfarë dhëndri kemi”! Tolgahan mëson shqip dhe fansat u çmenden

28/11/2020

Tolgahan ka nisur të mësojë shqip dhe duket se i pëlqen shumë. Aktori turk, i cili ka arsye më shumë se kushdo pasi ai është ... Read More

Bëri “selfie” me trupin e pajetë të Diego Maradonas, punëtori pushohet nga puna

27/11/2020

Diego Molin, një njeri i cili punon në një agjensi funeralesh në Argjentinë, ka postuar një foto të çuditshme, ndërsa ka bërë selfie me trupin ... Read More

Ky është mesazhi i djalit të Maradonës për vdekjen e tij

27/11/2020

Djali i legjendës argjentinase, Diego Armando Maradona, i cili vdiq të mërkurën në moshën 60 vjeçare, ka dhënë një mesazh për babain e tij të ... Read More

Dhëndri me orë të tëra në dhomë me vajzën, ja çfarë i bën vjehrri nga Tirana

09/11/2020

Një emigrant i cili prej 3 javësh është fejuar me një vajzë e cila jeton në Tufinë (periferi të Tiranës) duket se është bërë i ... Read More

Arbana takon babain për herë të parë pasi fitoi betejën me Covid-19: E kaloi, dy javë na çmendi

05/11/2020

Moderatorja Arbana Osmani ka bërë me dije se i ati i cili ishte infektuar me koronavirus, ka arritur të fitojë betejën me virusin së fundmi. ... Read More

Rrëfimi i agjentit të CIA-s: Harxhuam miliona, ja për çfarë e morëm Kosovën…

03/11/2020

Robert Baer, është një ish-oficer i CIA-s, i cili ka shkruar shumë libra që zbuluan sekretet e CIA-s dhe administratës së Bill Clinton dhe George ... Read More

Asteroidi që pritet të kalojë orbitën e Tokës javën e ardhshme

03/11/2020

23:25 | 2 Nëntor 2020 NASA po ndjek asteroidin 2020 TGI, i cili pritet të prek orbitën e Tokës të shtunën më 7 nëntor dhe ... Read More

“Jam e tmerruar dhe e shkatërruar”, Viola Spiro flet për humbjen e të atit nga COVID-19: Do doja të kisha fuqi të…

02/11/2020

Moderatorja Viola Spiro ka humbur sot babanë e saj Rodolf Spiro, i cili nuk mundi ta fitonte dot betejën me koronavirusin. Përmes një postimi në ... Read More

Biznesmeni që shkon në punë duke fluturuar

02/11/2020

Jeremy Paxton është një person i cili nuk shkon në punë si gjithë të tjerët, duke ecur, me makinë, autobus apo biçikletë. Biznesmeni britanik fluturon ... Read More

Miliarderi rus i detyrohet ish-gruas 536 mln euro

23/10/2020

Një llogari rekord për t’u divorcuar për një miliarder rus, i cili është i detyruar të japë 453 milionë sterlina (e barabartë me 536 milionë ... Read More

Rrëfimi tronditës i familjarit për të afërmin që humbi jetën nga Covid-19: Hapa arkivolin dhe…

22/10/2020

Një qytetar, i cili ka preferuar që të ruhet anonimati, në një intervistë për Fax News ka zbuluar detaje tronditëse për të afërmin e tij ... Read More