Tag: cila

E veshur me pallton më të bukur, Loredana do ta ‘shkri’ Mozzikun me këtë pamje

16/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Pato flet për rikthimin e tij te Milani

14/01/2021

Sulmuesi brazilian, Alexandre Pato, ka zbuluar ëndrrën e tij, e cila është rikthimi në klubin e AC Milan. 31 vjeçari nuk ka arritur që të ... Read More

Mikesha e VIP-ave i jep fund jetës/ Miliarderja vetëvritet së bashku me beben e saj

12/01/2021

Biznesmanja e njohur në Hong Kong, Luo Lili, e cila më parë ishte fotografuar me persona si Hillary Clinton, apo Rita Ora, raportohet se i ... Read More

Loredana ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

08/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen

07/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Foto e rallë/ Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij në 2001 në Holandë

07/01/2021

Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka postuar një foto në çift, e cila daton në janar të vitit 2001. Janar 2001 në Holandë: Para se të ... Read More

Ky është kuptimi i secilës ngjyrë të trëndafilit

05/01/2021

Cila është ngjyra në të cilën gjeni veten? Nëse mendoni t’i dhuroni trëndafila dikujt, varësisht nga rasti dhe raporti që keni me të, duhet të ... Read More

Gjendet ‘helmeta Ilire’ në Kroaci, arkeologët: I përket një luftëtari elitar ilir, daton në shekullin e 4-të para Krishtit

05/01/2021

23:54 | 4 Janar 2021 Një helmetë greke, e cila thuhet se i përket shekullit i 4-të para Krishtit është gjetur në Kroaci. Mediat e ... Read More

Kjo është gjendja shëndetësore e Bujar Qamilit

24/12/2020

Cila është gjendja shëndetësore e Bujar Qamilit? Flet miku i tij. Lajmet se këngëtari është infektuar dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore u shpërnda ... Read More

Afërdia Dreshaj në muajin e shtatë të shtatzënisë, ekspozon barkun e rrumbullakosur

18/12/2020

Afërdita Dreshaj është modelja e njohur kosovare e cila vazhdon të ketë vëmendje sikur në fillimet e para të karrierës edhe pse është larguar kohë ... Read More

Adelina për ditëlindje i ‘qarros’ fansat me një foto përvëluese

16/12/2020

Në 41 vjetorin e lindjes, Adelina Ismaili shfaqet komplet e zhv.eshurAdelina Ismaili e cila shquhet si diva e muzikës shqiptare dje festoj ditëlindjen ku mbushi ... Read More

Gjystes i ka humbur marrja, zhvishet para aparatit!

12/12/2020

Këngëtarja nga Ulqini njihet si një femër e cila nuk përton se ekspozuari trupin e saj. Që kur u bë fytyrë publike, kemi pasur rastin ... Read More