Tag: Çështje

Gafa e Strakoshës, mediat kryqëzojnë gardianin kuqezi, në krahë i del Sarri

17/09/2021

Kishim kohë që nuk e shihnim Thomas Strakoshën si titullar tek Lazio aq sa u kthye dhe në çështje. Zgjedhja e Simone Inzaghi nuk ishte ... Read More

Real Madrid nuk e nis mbarë, ka këto probleme

12/09/2021

Real Madrid po merret me çështje lëndimesh para ndeshjes me Celta Vigo. Los Blancos kthehen në Santiago Bernabeu këtë mbrëmje për herë të parë në ... Read More

Bashkëshortja e Ledrit i hyn biznesit, kjo është fusha në të cilën do debutojë

07/09/2021

Sara i hyn biznesit, kjo është fusha në të cilën do debutojë. Ishte vetëm çështje kohe. Sara Hoxha me popullaritetin që ka fituar nuk kishte ... Read More

Romelu Lukaku thyen rekordin e transferimeve me 321 milionë euro, parakalon Neymar

10/08/2021

Është thjesht çështje orësh apo dite, me transferimin te Chelsea, Romelu Lukaku do të bëhet lojtari më i shtrenjtë në historinë e transferimeve. Sulmuesi ka ... Read More

Jo të gjithë janë fashistë, tifozët e Lazio në krahë të Hysaj, banderolë pranë stadiumit Olimpik

21/07/2021

“Bella Ciao” e Hysaj u kthye në një çështje shumë të madhe që pushtojë mediat italiane dhe jo vetëm. Reagimi skandaloz i tifozëve ultras dhe ... Read More

Arrihet marrëveshja: Ylli i Interit i bashkohet gjigantit evropian

27/06/2021

Arrihet akordi Inter-PSG për Hakimin, transferimi në Francë çështje orësh! Aventura interiste e Achraf Hakimit përfundon zyrtarisht këtë të hënë. Anësori nga Maroku ka programuar ... Read More

Calabria – Milan, më në fund ka nisur të lëvizë diçka

04/06/2021

Paolo Maldini po diskuton personalisht mbi rinovimet e futbollistëve dhe sigurisht që ka çështje delikate si Calhanoglu apo Kessie e Romagnoli. Por, edhe më të ... Read More

Korçarët mbijetojnë në elitë. Kastrioti e Bylis, fati i mbijetesës vendoset në finish

21/05/2021

Ishte thjesht çështje kohe dhe shifrash, një kombinim perfekt, bëri që Skënderbeu të sigurojë matematikisht mbijetesën në elitë një javë përpara fundit. Ekipi i Memellit ... Read More

Hysaj nuk e sheh më vetën te Napoli, alarmon gjigantët evropianë

30/04/2021

Kontrata e Elseid Hysajt me Napolin përfundon në fund të sezonit dhe është çështje thuajse e mbyllur largimi i tij nga klubi, ku u transferua ... Read More

Krizë totale/ Bylis i trondit brenda në Shkodër Vllazninë, tani rrezikojnë kreun

12/03/2021

Vllaznia është në krizë totale, tashmë është thjeshtë çështje kohë që për herë të parë këtë sezon të dorëzojnë dhe kreun. Pikërisht atëherë kur kërkoheshin ... Read More

“Shpresoj ta shohim Messin në Camp Noun e ri”

11/01/2021

Largimi i Messit nga Barcelona është një çështje shumë e diskutuar në botën e futbollit. Joan Laporta shpreson se Lionel Messi do të luajë edhe ... Read More

Rrahmani – Napoli, lajm i papritur vjen nga Italia

09/01/2021

Amir Rrahmani është kthyer në një çështje te Napoli. Nga një titullar i padiskutueshëm te Verona ku aktivizua në 36 nga 38 ndeshjet e sezonit ... Read More