Tag: burri

Zbulohet një foto e Mihrijes e shumë viteve më parë, nuk do ta besoni si dukej

05/01/2021

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. Mihrija është ... Read More

Me një stil krejt ndryshe, Xhensila habiti ndjekësit me postimin e fundit

04/01/2021

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura ... Read More

Mihrija do ta ‘çmend’ Naimin, shfaqet pa të brendshme në fustan provokues

22/12/2020

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. Mihrija është ... Read More

Xhensilën e bën grimerja ‘kukull’, ju mahnit në imazhin e fundit

08/12/2020

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura ... Read More

Befason Shkurte Fejza, ja çka bën për tu dukur e gjatë sa burri

15/11/2020

Ja çka bën Shkurte Fejza për tu dukur e gjatë sa burri. Këngëtarja Shkurte Fejza është nga ato këngëtare që kurrë nuk bajatizohet. Këngët dhe ... Read More

Adriana Matoshi flet për divorcin: I kam pasur vetëm dy mundësi

08/11/2020

Aktorja Adriana Matoshi ka folur për ndarjen nga burri, baba i fëmijëve të saj. “Periudhën sa kam qenë e martuar, jom kanë e lumtur”, thotë ... Read More

Mimoza Mustafa niset për dasmë, fustani i saj mori tërë vëmendjen

05/11/2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

Mimoza ka ‘harruar’ të plaket, shfaqet e veshur me fustanin plot ‘xixa’

04/11/2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

Xhensila vishet në veshje sportive, por merr vëmendjen diçka tjetër

01/11/2020

Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më ... Read More

Mimoza Mustafa ‘sfidon’ vajzat e reja, shfaqet super tërheqëse e veshur në fustan të ngushtë

29/10/2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

I japin fund martesës 7 vjeçare çifti i njohur

23/10/2020

Çifti i famshëm i japin fund martesës 7 vjeçare. Lake Bell dhe burri i saj Scott Campbell janë ndarë pas shtatë vitesh martesë. Aktorja 41-vjeçare ... Read More

Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot

21/10/2020

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. Mihrija është ... Read More