Tag: Bukuroshja

Alesia Bami flet për partnerin: Do doja të kishte mundësi ekonomike…

26/10/2020

Alesia Bami ka folur rreth kërkesave që ajo ka për partnerin. Bukuroshja ka rrëfyer se çdo gjë është me kushte, veç dashurisë së prindërve. Prezantuesja ... Read More

Pas ndarjes nga politikani kosovar, reagon Adrola Dushi: S’kam menduar kurrë ta lë SHBA

29/08/2020

Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi ka reaguar pas lajmeve që kanë qarkulluar së fundmi se është ndarë nga politikani dhe biznesmeni Albin Gashi. Lidhur me këtë ... Read More

Ledri Vula dasmë verën e ardhshme me Sara Hoxhën

20/06/2020

Si ia doli bukuroshja të bëjë për vete reperin e mikluar nga femrat – Rreth tre vite më parë u bë publike lidhja e reperit ... Read More

 “Këtë vit do agjeroj”/ Almeda Abazi tregon: Dua të bëj dy fëmijë

22/04/2020

Pothuajse një vit më parē, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me një djalë ... Read More

Adrola Dushi e lidhur me deputetin shqiptar? Modelja shpërngulet pranë tij

25/02/2020

Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mbajë ... Read More

Fotot seksi/ Morena Taraku i zbulon të gjitha në dush

19/01/2020

Morena Taraku po shijon pushimet e saj në Tajlandë. Bukuroshja është arratisur drejt destinacionit egzotik, por pa zbuluar se kush është fatlumi që e shoqëron. ... Read More

E veshur me “Gucci”, Morena Taraku u ngre gishtin e mesit ndjekësve të saj

09/01/2020

Morena Taraku duket e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit. Bukuroshja vazhdon të jetë aktive me publikimin e imazheve joshëse në “Instagram”. Këngëtarja së ... Read More

Tifozja e kombëtares kuq e zi ngacmon imagjinatën e ndjekësve

28/04/2019

Bukuroshja shqiptare është shfaqur provokative nga Milano e Italisë. Bukuroshja shqiptare, Rike Roçi i ka realizuar edhe disa imazhe të reja profesionale, shkruan lajmi.net. Këtë ... Read More

Vildania vije me një fotosesion të nxehtë nga kuzhina

27/03/2019

Bukuroshja kosovare, Vildane Zeneli ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë brenda një kuzhineE veshur pak më thjesht, por më shumë stil derisa ajo paraqitet ... Read More

E dashura e Lautaros merr vëmendjen në rrjetet sociale

25/03/2019

Bukuroshja argjentinase, Agustina Gandolfo, vazhdimisht po merr vëmendjen përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 151 ndjekës në Instagram, ku poston imazhe ... Read More

Kim Kardashian angazhohet t’i gjejë banesë një ish-të burgosuri dhe do t’ia paguajë qiranë për pesë vite

16/03/2019

Kim Kardashian është duke vazhduar me veprat e mira. Bukuroshja amerikane ka kërkuar nga fansat e saj që të gjejnë një banesë me qira për ... Read More

Dy bukuroshe në një fotografi, Kejvina dhe Tayna sjellin një pozë të përbashkët

09/03/2019

Bukuroshja e ekraneve shqiptare, Kejvina Kthella, e ka publikuar një fotografi të përbashkët me reperen e popullarizuar, Tayna. Në bazë të përshkrimit të lokacionit, dy ... Read More