Tag: Bora

Bora Zemani fiton betejën me koronavirusin, gati për tu kthyer në Për’puthen

12/02/2021

Moderatorja Bora Zemani e ka fituar betejën me koronavirusin dhe shumë shpejt pritet që të rikthehet në Për’puthen. Prej disa ditësh, programin e moderuan konkurrentet ... Read More

Pas infektimit me Covid-19, Bora Zemani tregon se po e vuan mungesën e këtij personi: Mirë gjithë të tjerat, po…

06/02/2021

Moderatorja e njohur, Bora Zemani është infektuar me koronavirus pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije opinionisti Arjan Konomi gjatë hapjes së emisiont ... Read More

Bora Zemani po e vuan mungesën e këtij personi pasi u infektua me koronavirus

05/02/2021

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Ajo është karantinuar dhe po merr kujdesin e duhur mjekësor. ‘Po jetojme ne kohe te ... Read More

Bora Zemani flet pas infektimit me koronavirus

04/02/2021

Bora Zemani flet pas infektimit me COVID-19. Pas infektimit me COVID-19, Bora Zamani ka reaguar me një shkrim në rrjetin social Instagram. Bora ka falënderuar ... Read More

Bora Zemani infektohet me Koronavirus, ja kush do ta prezantojë ‘Përputhen’

04/02/2021

Moderatorja Bora Zemani ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur Arjan Konomi gjatë puntatës së sotme, ku Bora mungonte. “Bora është ... Read More

Në borë e temperatura minus, modelja shqiptare fotografohet krejt e zhveshur

01/02/2021

Modelene shqiptare se ndalë as bora, pozon krejt e zhveshur. Xhensila Seferi nuk po ka të ndalur. Ajo në llogarinë e saj ka hedhur një ... Read More

Andi braktis Përputhen, mësohet arsyeja

14/01/2021

Prej disa ditësh, Andi ka munguar në studion e “Përputhen”. Sipas moderatores Bora Zemani, konkurrenti nuk ishte mirë me shëndet për të përballuar studion.Mirëpo, ditën ... Read More

Alpinistja Arineta Mula vrapon 7 kilometra zbathur

10/01/2021

Derisa Kosovën e ka mbuluar bora dhe temperaturat janë në minus, kjo gjë nuk po paraqet problem për alpinisten kosovare Arineta Mulen. Alpinistja Arineta Mula ... Read More

Jonidën apo Romeon? Ja kë zgjedh Bora Zemani

09/01/2021

Siç tashmë të gjithë e dimë, moderatorja Bora Zemani po jeton një histori të bukur dashurie me aktorin e humorit, Donald Veshaj. Gjithashtu, këngëtarja Jonida ... Read More

Bora dhe Donaldi nuk fshihen më/ Çifti shpreh dashurinë edhe në rrjetet sociale

03/12/2020

Donaldi di si ta bëjë të lumtur partneren e tij Bora Zemanin. Së fundmi aktori dhe prezantuesi shqiptar ka realizuar një portret shumë të bukur ... Read More

Vin Veli flet për Bora Zemanin: Kur ke fëmijë në mes, duhet të mbash miqësi

21/11/2020

Tre vite më parë bëri bujë në media lajmi i ndarjes së Bora Zemanit dhe Vin Velit. Çifti për një kohë të gjatë vendosën të ... Read More

“Këto këpucët i ke veshur tre herë”, Bora Zemani i jep komentuesit përgjigjen epike

17/11/2020

Bora Zemani këtë sezon erdhi si moderatore e emisionit  ‘Përputhen’. Në daljet e saj televizie, ajo shfaqet gjithmonë e kuruar. Bora ndan shpesh foto me ... Read More