Tag: Blerim

Sa me ble një shtëpi kushton kjo veshje e Blerim Destanit

15/11/2020

Blerim Destani shpenzon afro 160 mijë euro për një veshje. Blerim Destani i kushton shumë rëndësi paraqitjes së tij. Blerim Destani njihet për rolet e ... Read More

Erjona Sulejmani pa tabu: Më pëlqen masturbimi, jo seksi. Ronaldos nuk do t’i rezistoja dot

28/10/2020

Ish-gruaja e futbollistit Blerim Xhemaili ka sjellë librin e saj ku ka treguar edhe disa sekrete. Në vitin 2018, ajo u nda nga Xhemaili, por ... Read More

Ndihmoi zviceranen në Kosovë, kështu e shpërblen Zvicra policin kosovar

23/08/2020

Është pjesëtar i stacionit policor në Suharekë. Por Blerim Kuqin tash e njeh edhe Zvicra. Krejt kjo për shkak të një veprimi që ka bërë. ... Read More

Erjona Sulejmani: Nuk bëj më foto nudo, tani kam fëmijë. Kam moral dhe familje

23/04/2020

Ish-gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani ka folur më shumë për karrierën e saj si dhe për familjen. Duke thënë se është beqare, ajo ... Read More

Familja e Blerim Destanit dhuron 12 ton ndihma për Shqipërinë

27/11/2019

11:37 | 11/27/2019 Familja e Blerim Destanit ka dhënë një kontribut për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Tragjedia që ndodhi në Shqipëri u bë ... Read More

Noizy krenar me suksesin e ri të Blerim Destanit

26/04/2019

Blerim Destani përmes rrjeteve sociale dje konfirmoi rolin në një projekt filmik. Bëhet fjalë për filmin “The Poison Rose”, i cili publikohet më 24 maj ... Read More

Reka mbyll fushatën: Të ndalojmë eksodin e të rinjve

19/04/2019

Alsat 2019-04-19T14:25:42+02:00 Kandidati i pavarur Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca dhe BESA gjatë fushatës theksin e ka vendosur kryesisht tek shqetësimi për largimin e ... Read More

Reka: Do të jem shumë i kujdesshëm me “faljen”

18/04/2019

Alsat 2019-04-18T14:55:28+02:00 Kandidati tjetër për president shteti Blerim Reka gjatë debatit të mbrëmshëm në Alsat shprehu qëndrimet e tij edhe rreth “faljes”, si një nga ... Read More

Reka: Të parandalojmë ikjen e të rinjve

17/04/2019

Alsat 2019-04-17T16:09:58+02:00 Kandidati shqiptarë për president, Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca dhe Besa theks të veçantë vazhdoi të vë mbi ndalimin e eksodit të ... Read More

Reka nga Manastiri: Më votoni që të ndaloj eksodin

16/04/2019

Alsat 2019-04-16T16:14:00+02:00 Kandidati për President, Blerim Reka, gjatë ditës së djeshme zhvilloi fushatën në Manastir, në Cërnilishtë dhe Zhitoshë. Nga qyteti i muzeut të alfabetit ... Read More

Reka: Do të ndal eksodin masiv të popullatës

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T14:54:27+02:00 Kandidati për presidenti Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa mbrëmë nga Zhelina e Tetovës tha se ai si ... Read More

Urimi i Noizyt për ditëlindjen e Blerim Destanit

12/04/2019

Noizy e ka uruar përmes një fotografie aktorin Blerim Destani. Blerim Destani sot feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar shumë urime nga familja, miqtë ... Read More