Tag: Berisha

“Do ta çoja në shtëpi”, futbollisti shqiptar shpreh hapur pëlqimin për Kidën

09/06/2021

Futbollisti me origjinë shqiptare, Valon Berisha, është i angazhuar me skuadrën franceze “Stade Reims”. Ai është shumë i njohur tashmë jo vetëm në trojet shqiptare, ... Read More

Adelina Berisha po vjen me një super-projekt

03/06/2021

Adelina Berisha ka gati një duet, thotë se është super-projekt. Adelina Berisha pritet të befasojë fansat e saj me një projekt të ri. Një duet ... Read More

Patrisi bëhet “bishë” pas ndarjes nga Tuna

03/06/2021

Pas ndarjes nga Tuna, Patrisi bëhet “bishë”. Patris Berisha është muzikant, por gjithashtu edhe trajner fitnesi, që ka investuar shumë edhe për linjat e tij ... Read More

Tuna sërish thumbon Patrisin

23/05/2021

Patris Berisha dhe Altuna Sejdiu ka muaj që i kanë dhënë fund martesës së tyre, dhe kjo e fundit ka vazhduar jetesën në Shkup tek ... Read More

Familja Berisha “non grata” nga SHBA, reagon Armina Mevlani: Për arsye politike, çdo gjë mund të ndodhë, më intereson vetëm….

22/05/2021

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe familja e tij u shpallën “non grata” nga Departamenti amerikan i Shtetit më 19 maj 2021. Pas këtij vendimi, ka ardhur ... Read More

Renee bën 6 vjeç, pamjet nga festa përrallore

15/05/2021

Sot është një ditë e veçantë për Nora Istrefin dhe Robert Berisha, pasi vazja e tyre Renee feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur 6-vjeç dhe në ... Read More

Super Bernard Berisha, shënon dy super gola

03/04/2021

Bernard Berisha ka shënuar dy gola në fitoren e thellë të Akhmat Groznyt në udhëtim tek Krasnodar. Krasnodar ka pësuar humbje të thellë nga Akhmat ... Read More

A do të luajë Berisha kundër Spanjës, flet Challandes

30/03/2021

Challandes tregon se a do jetë Valon Berisha i gatshëm për ndeshjen kundër Spanjës. Trajneri i Kosovës në futboll, Bernard Challandes ka folur në një ... Read More

Pas ndarjes nga Patrisi, ky është raporti që ka Roberti me Tunën

28/03/2021

Këngëtari Robert Berisha nuk heziton së foluri publikisht për jetën e tij private. I ftuar në emisionin “E Diell”, ai rrëfeu gjëra të shumta duke ... Read More

Reja: Ndaj Anglisë luajmë për rezultat pozitv

27/03/2021

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja dhe kapiteni Etrit Berisha kanë dalë këtë të shtunë në konferencën zyrtare për mediat, në prag të ... Read More

Publikohet videoklipi “valla” i Adelina Berishës, kaq joshëse se kemi parë moti

13/03/2021

‘Valla’ publikohet nga Adelina Berisha Adelina Berisha ka ardhur me këngë të re. Ajo në Youtube hodhi projektin e titulluar ‘Valla’, shkruan Syri Kosova. Ky ... Read More

U përfol se është në lidhje me Robert Berishën, reagon modelja italiane

02/03/2021

Këngëtari i dashur për publikun Robert Berisha ishte kryefjala e mediave rozë disa ditë më parë, pasi u përfol se kishte nisur një lidhje me ... Read More