Tag: bën

Adelina ka frikë se po e marrin mësysh, bën këtë veprim të papritur

16/01/2021

Adelina bën këtë veprim për t’i ikur mësyshit. Përkundër viteve që ka, vazhdon të jetë në top formë më linja trupore perfekte. Ajo gëzon një ... Read More

E veshur me pallton më të bukur, Loredana do ta ‘shkri’ Mozzikun me këtë pamje

16/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Ibrahimovicit i bëhet ftesa e parë nga Juventusi

11/01/2021

Ylli i Juventusit ia bën një lutje të madhe Ibrahimovicit: Eja, Ibra. Ylli i Juventusit, Dejan Kulusevski, i ka bërë thirrje Zlatan Ibrahimovicit të pranojë ... Read More

Loredana ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

08/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen

07/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

OBSH alarmon, bën thirrje për shtim të masave në Evropë

07/01/2021

OBSH’ja bën thirrje për shtim të masave në Evropë. Evropa duhet të bëjë më shumë përballë një situate alarmante të përkeqësuar nga qarkullimi i një ... Read More

Geti nuk do ta përmbajë vetën, Marina Vjollca shndërrohet në sulltaneshën Hyrrem

29/12/2020

Ajo vazhdon të marrë vëmendje të madhe me secilin postim që bën në rrjete sociale. Fjala është për moderatoren nga Shqipëria njëherësh bashkëshorten e reperit ... Read More

Muriqi bën gati valixhet, ky është lajmi i fundit

28/12/2020

Muriqi bën gati valixhet, zbulohet skuadra e re e kosovarit. Vedat Muriqi pritet të largohet nga Lazio, pas vetëm gjashtë muajve në Olimpico. Transferimi i ... Read More

Pas humbjes, Lampard del me një deklaratë të papritur

26/12/2020

Lampard thotë se nuk bën paraqitje të mirë. Menaxheri i Chelsea, Frank Lampard, ka folur për humbjen që pësoi ekipi i tij ndaj Arsenalit në ... Read More

Arsenal dhe Barcelona në ‘luftë’ për yllin e Man City

25/12/2020

Arsenali i bën konkurrencë Barcelonës për yllin e Man City. Arsenali është futur në garë për shërbimet e mbrojtësit të talentuar të Manchester City, Eric ... Read More

Shpat Kasapi ka goditur në cak, na prezanton të dashurën super joshëse

20/12/2020

Shpat Kasapi prezanton të dashurën, i bën premtim publik. Këngëtari i mirënjohur, Shpat Kasapi sot ka ndarë një imazh me ndjekësit e tij në rrjetet ... Read More

Sabri Fejzullahu e do kaq shumë gruan e tij, i bën dedikimin më emocional

20/12/2020

Sabri Fejzullahu i bën dedikimin e ëmbël bashkëshortes. Sabri Fejzullahu ka publikuar një imazh të bukur me Nerën. Sabri Fejzullahu dhe Nera Fejzullahu janë ndër ... Read More