Tag: befasuese

Pique vjen me një deklaratë befasuese për skuadrën e tij

05/11/2020

Gerard Pique ka bërë një deklaratë befasuese për skuadrën e tij. Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka pranuar se është normale që nuk janë në ... Read More

Trajneri i Liverpoolit ‘shokoi’ të gjithë me deklaratën e fundit

22/10/2020

Jurgen Klopp ka bërë një deklaratë shumë befasuese. Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp bëri shaka në mënyrën e tij, por shokoi tifozët e Reds. “Nëse ... Read More

Pas humbjes befasuese të Real Madridit, deklarohet Zinedine Zidane

21/10/2020

Zidane deklarohet pas humbjes befasuese të Real Madrid. Zinedine Zidane ka pranuar se është një moment i keq te Real Madrid. ‘Los Blancos’ janë mposhtur ... Read More

4 arsyet më të zakonshme pse ju vonohet cikli

28/09/2019

Mund të jetë befasuese kur cikli menstrual vjen pa pritur dhe më herët. Por, një cikël i vonuar mund të jetë shumë stresuese dhe shpesh ... Read More

A e keni ditur pse ka kaq pak majtakë në botë?

31/08/2019

Dhe kjo cilësi vjen edhe me disa fakte befasuese! Por, pyetja kryesore është se pse ndodh kjo. Pse disa njerëz bëhen majtakë? Pozita e foshnjës ... Read More

McGregor reagon pas humbjes së Joshuas, përgëzon shpirtin luftarak të Ruiz

02/06/2019

12:30 | 2 Qershor 2019 12:30 | 2 Qershor 2019 Conor McGregor ka reaguar pas humbjes befasuese të Anthony Joshua, duke lavdëruar shpirtin luftarak të ... Read More

Guardiola me deklaratë shokuese: Nuk jam këtu për Champions

17/04/2019

Pep Guardiola ka dhënë një deklaratë befasuese para ndeshjes kthyese me Tottenhamin në Ligën e Kampionëve. Manchester City e ka humbur ndeshjen e parë 1 ... Read More

Guardiola ka tentuar ta transferonte yllin e Man Utd kur ishte te Barcelona

08/04/2019

Pep Guardiola kishte tentuar të bënte disa transferime befasuese sa ishte te Barcelona. Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, kishte tentuar ta transferonte Juan Matan, ... Read More

Coutinho: Jam i lumtur te Barcelona

07/04/2019

21:08 | 04/07/2019 Philippe Coutinho ka bërë një deklaratë befasuese rreth të ardhmes së tij. Philippe Coutinho është duke u kërkuar nga një numër i ... Read More

Empoli befason Napolin

03/04/2019

Empoli ka shënuar fitore befasuese duke e mposhtur Napolin 2:1 në ndeshjen e xhiros së 30-të të Serie A, në stadiumin ‘Carlo Castellani’. Diego Farias ... Read More

Notat e lojtarëve: Spal 2-1 Roma, zhgënjejnë Kluivert dhe El Shaarawy

16/03/2019

Roma ka pësuar humbje befasuese si mysafir i Spalit në ndeshjen e javës së 28-të në kampionatin italian. Duke qenë skuadra fituese, vendasit kanë marrë ... Read More

Toronto triumfon pa problem përballë Lakers, Oklahoma pëson nga Indiana Pacers

15/03/2019

Toronto Raptors është rikthyer te fitorja në NBA, pas humbjes befasuese nga Cleveland Cavaliers. Skuadra kanadeze para adhuruesve të vet ka triumfuar përballë Los Angeles ... Read More