Tag: bashkë

Sara dhe Atdheu lënë përfundimisht Përputhen për njëri-tjetrin

11/05/2021

Atdheu i kërkoi Sarës që të lënë bashkë të dy emisionin Sara dhe Geliani u ballafaquan për herë të parë me njëri-tjetrin pas situatave të ... Read More

10 vjet nuse në Shqipëri, por nusja e Lorik Canës ende çuditet me këtë traditë

04/05/2021

Edhe pse kanë më shumë se 10 vite bashkë, nusja e Lorik Canës ende nuk është mësuar me disa zakone të shqiptarëve. Ka diçka që ... Read More

Dajana Shabani surprizohet nga ish-bashkëshorti: Vendosëm krenarinë para dashurisë

21/04/2021

Moderatorja Dajana Shabani bashkë me vajzën e saj Marlen këtë të mërkurë ishin të ftuara në emisionin “Abc e Pasdites”. Gjatë intervistës, moderatorja u surprizuar ... Read More

Nuk i kemi parë kurrë, këto qenkan motrat bukuroshe të Vesës

18/04/2021

Si rallëherë Vesa Luma publikon fotografi bashkë me motrat e saj. Vesa Luma njihet për publikun shqiptar si një nga këngëtaret e rralla e shumë ... Read More

Nuk do t’iu besoni syve, kështu e ndryshan operacionet plastike gruan e Lutfi Hazirit

17/04/2021

Lutfi Haziri dhe Mirvete Bajrami apo ndryshe e njohur si ‘Mika’ ka vite që janë bashkë. Ata janë të martuar e prindër të katër fëmijëve. ... Read More

Atdheu dhe Antonela pozojnë pranë njëri-tjetrit, edhe në prapaskenë bashkë

16/04/2021

Edhe në prapaskenë bashkë, Atdheu dhe Antonela pozojnë pranë njëri-tjetrit. Rikthimi i Atdheut në “Për’puthen”, ndryshoi rrjedhën e emisionit. Pasi u rikthye, Atdheu dhe Antonela ... Read More

Daut Haradinaj e Luan Haradinaj drekojnë bashkë, këto janë ushqimet tradicionale

10/04/2021

Speca, domate, djathë e suxhuk, Daut Haradinaj e Luan Haradinaj drekojnë bashkë. Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ... Read More

Ana dhe Atdheu po bashkëjetojnë? Ndjekësit kapin detajet

20/03/2021

Atdheu dhe Ana Lleshi trazuan rrjetin me puthjen e tyre të famshme, por duket se bashkë nuk i kanë ndarë rrugët edhe pasi Ana mbylli ... Read More

Çifti në ditë të arta/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj s’i kursejnë fotot me njëri-tjetrin

13/03/2021

Pavarësisht se herë pas here janë përfolur për ndarje, dyshja janë bashkë dhe shumë të lumtur.Këtë na e ka treguar edhe mbrëmë moderatorja, e cila ... Read More

Me një lojtar më pak, Porto eliminon Juventusin nga Liga e Kampionëve

10/03/2021

Porto e çon Juven te shpia me një lojtar më pak pas 120 minutave lojë. Juventusi bashkë me Cristiano Ronaldon janë eliminuar nga Liga e ... Read More

Learta zbulon ftyrën e Matinës, sjell foton bashkë me të

07/03/2021

Learta sjellë foton e parë bashkë me Matinën. Learta Jakupi ka realizuar fotosesionin e parë me vajzën. Ajo nuk ka shumë që ka lindur dhe ... Read More

E mbajnë lidhjet të fshehtë, por Melisa dhe Andi u kapën sërish bashkë

05/03/2021

Andi dhe Melisa kapen sërish mat bashkë. U bë një kohë e gjatë që në rrjet përflitet se Andi dhe Melisa janë në një lidhje ... Read More