Tag: Babai

Zgjedhjet parlamentare më 14 shkurt në Kosovë, Dua Lipa dhe babai i saj u bëjnë thirrje qytetarëve që të…

20/01/2021

Dua Lipa dhe Dukagjin Lipa, babai i këngëtares së njohur me origjinë shqiptare i kanë bërë thirrje emigrantëve Kosovarë kudo në botë të marrin pjesë ... Read More

Adriana Matoshi na prezanton me babain e saj, ka një fjali për të

10/01/2021

Ky është babai i Adriana Matoshit. Adriana Matoshi ka ngritur një karrierë të sukseshme, me shumë role, por edhe çmime të fituara edhe në festivale ... Read More

COVID-19 i merr jetën babait të Gentian Zenelajt

28/12/2020

Zi në familjen Zenelaj. Babai i aktorit të njohur të humorit Gentian Zenelaj ka ndërruar jetë, pasi nuk ka mundur dot të fitojë betejën me Covid-19. ... Read More

Një Baba si ai Ledrit, kështu zgjedh torten më të mirë për mbesën

15/12/2020

Babai i Ledrit zgjedh torten më të mirë për mbesën. Ledri dhe Sara dje janë bërë prindër për herë të parë. Këtë ndjesi të veçantë ... Read More

Qëndresa na prezanton familjen, kaq bukurosh e paska vëllain

28/11/2020

Këta janë babai e vëllai i Qendreses së Labit. Qendresa Bajrami është mjaftë e njohur dhe e tillë u bë që kur u lidh me ... Read More

Lajmi se Messi do të kalojë në PSG, vjen reagimi i ashpër i babait të argjentinasit

12/11/2020

Jorge, babai dhe menaxheri i Lionel Messit, i ka hedhur poshtë thashethemet se superylli i Barcelonës po mendon t’i bashkohet Paris Saint-Germainit verën e ardhshme, ... Read More

Lionel Messi te PSG? Ky është reagimi nga babait i tij

11/11/2020

Ka folur babai i Messit në lidhje me kalimin e tij tek PSG. Babai i Lionel Messit, Jorge Messi, ka reaguar ndaj spekulimeve të ESPN, ... Read More

Hana kaq shumë i ngjanë Mozzikut

09/11/2020

Hana e Mozzikut kryekëput si babai i saj. Rep artisti Mozzik ka publikuar disa fotografi me të bijën. Mozzik i cili njihet si një ndër ... Read More

Donald Trump “sulmoi” Lady Gaga, por babai i këngëtares shprehet se votoi për të

04/11/2020

Babai i Lady Gaga-s, Joe Germanotta mbështet Donald Trump-in në këto zgjedhje. Vetëm një ditë pasi presidenti bëri disa komente negative kundrejt vajzës tij, Germanotta ... Read More

Humbi babain pak ditë më parë/ Shfaqet Rudina, kokë e këmbë me të zeza në krah të nipit

17/07/2020

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj pak ditë më parë dha lajmin e trishtë, se babai i saj u nda nga jeta. Pas humbje ... Read More

Babai i Arminës feston ditëlindjen, urimi i veçantë i blogeres: Lutem që të ti shoh sytë e bukur vetëm të qeshur

26/06/2020

Babai i blogeres Armina Mevlani, Arben Mevlani feston sot ditëlindjen e tij. Në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim special ... Read More

Infekton 76 të ftuar me koronavirus babai i nuses, dasma kthehet në rast studimi

14/06/2020

Babai i nuses i prekur me koronavirus infekton 76 të ftuar, dasma kthehet në rast studimi. Një vatër e nxehtë koronavirusi, shpërt.heu gjatë një martese, ... Read More