Tag: ashpër

Capello e kritikon ashpër Juventusin: “Ekip pa ide dhe i turpëruar”

10/05/2021

“Ekip pa ide dhe i turpëruar” – Capello e kritikon ashpër Juventusin. Fabio Capello e ka kritikuar ashpër Juventusin për humbjen e thellë 3:0 kundër ... Read More

Shpërthen Solskjaer: Nëse Son do të ishte djali im, nuk do ta ushqeja

12/04/2021

Ole Gunnar Solskajer e ka kritikuar ashpër sulmuesin e Tottenhamit Son Heung-min, duke e quajtur mashtrues për shkak të një goli të anuluar të skuadrës ... Read More

Vetëm 24 orë në Tiranë, masa të rrepta sigurie dhe konferencë “on-line”, Anglia e blinduar përpara sfidës me Shqipërinë

26/03/2021

Në masa të rrepta sigurie dhe me një protokoll të ashpër kundër Covid-19, kombëtarja e Anglisë do të qëndrojë veytëm 24 orë në Tiranë. “Tre ... Read More

E akuzoi për drogë, konkurenti i “Përputhen” shpërthen ndaj Arjan Konomit: Opinionist kasap! E dini frikën e tij më të madhe?!

25/03/2021

Opinionisti Arjan Konomi debatoi ashpër dy ditë më parë me konkurrentin e “Përputhen”, Kristianin duke e akuzuar atë se u jep konkurrentëve të tjerë drogë. ... Read More

Paralajmërim i ashpër për Muratin dhe Sindin nga Fatjoni

24/03/2021

Fatjoni paralajmëron ashpër Muratin për Sindin. Sindi ka qenë në qendër të vëmendjes në dy puntatat e fundit të “Përputhen”. Në puntatën e të hënës ... Read More

Agnelli përplaset ashpër me Pirlon

22/03/2021

Situatë e tensionuar te Juventusi: Agnelli përplaset ashpër me Pirlon. La Stampa zbulon situatën e tensionuar në dhomën e zhveshjes së Juventusit dhe një përballje ... Read More

Shpërthen presidenti i Feronikelit pas humbjes në Pejë: Të gjithë do të dënohen ne maksimum, turp

20/03/2021

Futbollistët e Feronikelit do të ballafaqohen me një dënim të ashpër pas humbjes befasuese nga Besa. Befasia e javës në Superligën e Kosovës ka ndodhur ... Read More

“Atdheu është turpi i Kosovës”, deklaratë e papritur nga ish-konkurrentja e “Përputhen”

14/03/2021

Shqipe Hysenaj ka reaguar pasi Atdheu kishte debatin e ashpër me Antonelën. Kjo e fundit tregoi edhe një situatë e cila ka të bëjë pikërisht ... Read More

Adelina Ismajli bën ndryshimin e madh me këtë makijazh të ‘rëndë’

10/03/2021

Adelina Ismaili pozon e grimuar me një makijazh ‘të ashpër’: Bëhuni ndryshimi i lojës. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Ismaili, është mjaft aktive dhe e ... Read More

Beteja e ashpër në merkato Inter- Milan

26/02/2021

Inter-Milan, betejë e ashpër në merkato. Milan dhe Inter kanë vendosur që të sfidojnë njëra tjetrën në merkaton e transferimeve. Të dy skuadrat nga Milano ... Read More

Pas sqarimit të Teas, reagon ashpër Ana

01/02/2021

Ana i reagon ashpër Teas. Konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri i ka reaguar ashpër ish-konkurrentes Tea Trifoni, e cila doli sot me një sqarim pas ... Read More

Çfarë ndodhi me Einxhel Shkirën? Moderatorja shpërthen ndaj meshkujve: Fodulla, prepotent ndaj femrave

26/01/2021

Einxhel Shkira ditët e fundit ka qenë shumë e ashpër në rrjetet sociale. Nuk dihet nëse ky shpërthim i saj ka lidhje me ndonjë episod ... Read More