Tag: Ariana

Ermali shfaqet duke kërcyer me një ‘arabe’, reagimi i Arianës ka habitur të gjithë

05/01/2022

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun. Ata po vazhdojnë të jenë në qendër ... Read More

Pasi Don Xhoni konfirmoi lidhjen me modelen ruse, vjen reagimi i papritur nga Loredana

14/12/2021

Reperi kosovar, Don Xhoni, ka konfirmuar dje lidhjen e dashurisë me modelen ruse, Ariana Lirey. Në llogaritë e tyre në Instagram, dyshja kanë ndarë foto ... Read More

Bora e zë në Brezovicë, Ariana kështu po shijon ditën

13/12/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

‘Tulat’ ia shtojnë bukurinë Arianës

07/12/2021

Kjo pozitë që ka realizuar Ariana shihet sa e shëndoshë është. Ariana Fejzullahu mbetët një emër i dalluar tek publiku. Në shumë raste ajo kalon ... Read More

Adriana do t’ia ‘ligë’ zemrën Ermalit me këtë veshje

06/12/2021

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut. Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë tre fëmijë, dy ... Read More

Ariana ekspozon këmbët e gjata, me këtë stil do ta ‘çmend’ edhe Ermalin

25/11/2021

Kështu e kalon kohën e lirë Ariana. Ariana qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale, duke sjellë imazhe të ndryshme për adhuruesit e saj. Së fundmi, ... Read More

Ariana shfaqet e veshur me xhinëse e të kombinuar me çizme, mahnitë me pamjen

02/11/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Sa ndryshe duket Ariana Fejzullahu me kapelë në kokë

29/10/2021

Ja si duket Ariana me kapele në kokë. Ariana Fejzullahu mbetët një emër që në çdo kohë merr vëmendje me pozat e shumta. Në të ... Read More

Ariana merr gjithë vëmendjen me këtë veshje rrugëve të Prishtinës

28/09/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Është nënë e katër fëmijëve, por linjat trupore të Arianës po e dëshmojnë të kundërtën

20/09/2021

Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikur shqiptar. Kjo sepse Ariana njihet ndryshe edhe si bashkëshortja e këngëtarit ... Read More

Ermali e Ariana nuk përmbahen gjatë pushimeve, Gjiko i publikon në këtë gjendje

15/09/2021

Ka disa ditë që Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë arratisur drejt Turqisë për pushime. Në këto ditë relaksi çifti po shoqërohen nga Elita dhe Gjiko, ... Read More

Ariana do ta bëjë ermalin të xhelozojë, pozon me bikini

13/09/2021

Ariana Fejzullahu pozon me bikini. Ariana Fejzullahu është njëra personazhet më të komentuara. Kjo për shkak stilit të saj unik që ka, por edhe lidhjes ... Read More