Tag: Ariana

Është nënë e katër fëmijëve, por linjat trupore të Arianës po e dëshmojnë të kundërtën

20/09/2021

Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikur shqiptar. Kjo sepse Ariana njihet ndryshe edhe si bashkëshortja e këngëtarit ... Read More

Ermali e Ariana nuk përmbahen gjatë pushimeve, Gjiko i publikon në këtë gjendje

15/09/2021

Ka disa ditë që Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë arratisur drejt Turqisë për pushime. Në këto ditë relaksi çifti po shoqërohen nga Elita dhe Gjiko, ... Read More

Ariana do ta bëjë ermalin të xhelozojë, pozon me bikini

13/09/2021

Ariana Fejzullahu pozon me bikini. Ariana Fejzullahu është njëra personazhet më të komentuara. Kjo për shkak stilit të saj unik që ka, por edhe lidhjes ... Read More

Ariana vesh fustan provokues gjatë pushimeve në jug të Shqipërisë

01/09/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Ariana shfaqet duke vozitur motorin në deti, të pasmet e saj tërheqin vëmendjen

27/08/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

E tepron Ariana, kaq shumë ëmbëlsira ka vendosur t’i ha

26/08/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Ariana shfaqet me fustan tepër të shkurt në pushime, Ermali nuk do t’i rezistojë këtij detaji

24/08/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Si ju ka dukur Ariana e rregulluar ditën e dasmes?

23/08/2021

Ju pëlqen Ariana si ka qenë e rregulluar ditën e dasmes? Ariana Fejzullahu është një emër që zgjon kureshtje për çdo veprim që bën. Pasi ... Read More

Kësaj pamje të Arianës nuk do t’i rezistojë Ermali

14/08/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Ariana e tepron me këto sandale, nuk i heq nga këmbët

21/07/2021

Ariana Fejzullahu nuk po i heq nga këmbët këto sandale. Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut njihet edhe për stilin e veçantë e modern që posedon, shkruan ... Read More

Ariana Fejzullahu në këtë mënyrë reklamon këmbën

20/07/2021

Në këtë mënyrë reklamon këmbën Ariana Fejzullahu. Ariana mbetët një femër e dalluar me stilin që ka. Ajo me shumë imazhe kalon në lajm, duke ... Read More

Ariana merr rolin e modelës, kështu po i reklamon fustanët e saj

15/07/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More