Tag: Arbër

Nevina Shtylla i jep fund lidhjes disa vjeçare me juristin, moderatorja habit me deklaratën: Nuk jam çift fare

27/04/2020

Moderatorja Nevina Shtylla i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me juristin Arbër Myftari. Lajmi u konfirmua nga vetë moderatorja, e cila u shpreh në ... Read More

Zbulohet kush është e dashura e Arbër Çepanit , publikohen fotot e tyre së bashku

06/01/2020

Ish banori i `Big Brother´, Arbër Çepani ishte I ftuar së fundmi në emisionin “Mos i fol shoferit´´, ku dhe deklaroi se ka gjetur dashurinë ... Read More

Kunata e Elita Rudit, a është nusja më e bukur që keni parë?

07/10/2019

0:27 | 7 Tetor 2019 Blerina Bokshi, Arbër Gjikolli 00:27 | 7 Tetor 2019 Vëllau i reperit Gjiko, dje ka kurorëzuar dashurinë e tij me ... Read More

Zeneli në mesin e top 10 asistuesve më të mirë në Evropë këtë sezon

24/04/2019

Arbër Zeneli po mahnitë me paraqitjet e tij këtë sezon. Për yllin e Kombëtares së Kosovës, sezoni 2018/2019 padyshim se mund të konsiderohet si ndër ... Read More

Nisin hetimet për vdekjen tragjike të 6 vjeçarit nga Peja, mjekët i thanë se kishte grip

19/04/2019

Arbër Berisha 6 vjeçar nga fshati Qyshk i Pejës ka vdekur të martën në klinikën Infektive në QKUK. Aty kishte ardhur nga spitali rajonal i ... Read More

Formacioni i muajit mars në Francë: Zeneli, Mbappe, Di Maria…

09/04/2019

Paraqitjet e mira, asistimet dhe golat i kanë siguruar Arbër Zenelit një vend në formacionin më të mirë të muajit mars. Faqja e specializuar për ... Read More

Zeneli, i zhgënjyer me barazimin

26/03/2019

Golashënuesi i vetëm i Kosovës në ndeshjen e mbrëmshme, Arbër Zeneli, është shprehur i zhgënjyer me barazimin kundër Bullgarisë.Ylli i ekipit kombëtar të Kosovës, Arbër ... Read More

Arbër Zeneli, i emocionuar për ndeshjen me Bullgarinë: Do të luajmë para tifozëve tanë të zjarrtë

23/03/2019

Pas stërvitjes së mbajtur sot në stadiumin “Fadil Vokrri”, Arbër Zeneli e ka komentuar ndeshjen e së hënës, kundër Bullgarisë.Kosova do ta nisë rrugëtimin drejt ... Read More

“Bëmë paraqitje fantastike, jemi të dëshpëruar”

21/03/2019

Arbër Zeneli, anësori i Kosovës, në njërën anën është shprehur i lumtur për paraqitjen në stadiumin “Fadil Vokrri” kundër Danimarkës, por në anën tjetër është ... Read More

Ambasadori Vllahiu paralajmëron një vizitë të Madeleine Albright në Kosovë

12/03/2019

Ambasadori i Kosovës në Republikën e Çekisë, Arbër Vllahiu, ka takuar miken e madhe të Kosovës ish-Sekretaren amerikane të Shtetit, Madeleine Albright, e cila ka ... Read More

Vllahiu takon zonjën Albright: Kosova është e bekuar me miqtë e saj, posaçërisht ata nga SHBA

11/03/2019

Ambasadori i Kosovës në Republikën e Çekisë, Arbër Vllahiu, ka takuar ish-Sekretaren amerikane të Shtetit, Madeleine Albright, në debatin e organizuar nga mikja e Kosovës ... Read More

Ademi takon drejtoreshën e re të UNDP, Narine Sahakyan

28/02/2019

28 Shkurt 2019 / 13:19 Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, sot ka zhvilluar takim me drejtoreshën e re të UNDP-së në vendin tonë, ... Read More