Tag: alarm

Rikthimi në Manchester United, Ronaldo me këtë veprim dridh Juventusin

19/01/2021

Manchester United në alarm, me Ronaldon që jep sinjale se mund të rikthehet në Old Trafford. Tifozët e Manchester United mund të ëndërrojnë për rikthimin ... Read More

Juventus në alarm pas humbjes, zbulohet transferi i menjëhershëm në merkato

19/01/2021

Alarm pas humbjes, zbulohet transferi i menjëhershëm i Juventusit në merkato. Pas disfatës me Interin është ndezur alarmi te Juventusi dhe Andrea Pirlo ka kërkuar ... Read More

Alarmohet Milan, ylli i madh lëndohet gjatë lojës për kombëtaren e tij

19/11/2020

Alarm i vogël për Milanin nga “fronti” kombëtar. Në fakt, natën e kaluar në pjesë e dytë të Portugalisë-Hollandë për kualifikueset e Europianit Under 21 ... Read More

Dridhët Liverpool, ju lëndohet edhe një mbrojtës

11/11/2020

Alarm te Liverpooli, lëndohet edhe mbrojtësi tjetër. Liverpooli ka frikë së do të mbetet shumë keq në fazën e mbrojtjes të paktën deri në afatin ... Read More

Kaos me koronavirus te skuadra e Bayernit

22/10/2020

Është bërë ‘kaos’ me koronavirus te skuadra e Bayernit. Alarm i koronavirusit te skuadra e Bayern Munich. Pas Serge Gnabry, një tjetër rast pozitiv ka ... Read More

Alarm ndërkombëtar: Mos e përdorni këtë pjatë porcelani të rrezikshme

20/09/2019

Greqia, edhe Inspektoriati Shqiptar i Mbikqyrjes së Tregut ka lëshuar një alarm për qytetarët shqiptarë. “Kujdes! Konsumatorët që kanë blerë këtë pjatë, nuk duhet ta ... Read More

Rakitic kërkon kalimin te Interi?

08/02/2019

Ivan Rakitic thuhet se po kërkon të largohet nga Barcelona, ​​duke e vënë Interin në alarm të kuq këtë verë. Sipas mediumit italian Gazzetta dello ... Read More