Tag: aktorin

“Këtu i thamë po njëri-tjetrit”, aktori i humorit kthehet pas në kohë, ku u kurorëzua 15 vite më parë: Ju dua shumë znj.Deda

04/09/2020

Për aktorin e humorit Jul Deda dhe bashkëshorten e tij, sot është një ditë e veçantë, pasi festojnë 15-vjetorin e martesës. E në këtë ditë ... Read More

Infektohet me koronavirus aktori i “Game of Thrones”, izolohet së bashku me familjen

17/03/2020

Koronavirusi ka prekur dhe aktorin e njohur të “Game of Thrones”, Kristofer Hivju. Lajmin e ka bërë me dije vetë aktori përmes një postimi në ... Read More

Urimi i Noizyt për ditëlindjen e Blerim Destanit

12/04/2019

Noizy e ka uruar përmes një fotografie aktorin Blerim Destani. Blerim Destani sot feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar shumë urime nga familja, miqtë ... Read More

Harron Brad Pittin, Angelina Jolie në lidhje me aktorin e njohur?

08/04/2019

Në Internet po qarkullojnë thashetheme se Angelina Jolie ka nisur lidhjen me aktorin e njohur. Raportohet se Angelina Jolie dhe Colin Farrell po takohen fshehurazi, ... Read More

Ky është një mëngjes i aktorit Fatmir Spahiu

22/03/2019

Në një intervistë shumë të veçantë me aktorin dhe producentin Fatmir Spahiu në rubrikën “Express Kafe”, ai tregon se si janë mëngjeset e tij të ... Read More

Katy Perry tregon se si e kishte njoftuar të fejuarin e sotëm, Orlando Bloomin

05/03/2019

Këngëtarja zbuloi një histori interesante për bashkëshortin e saj të tanishëm, aktorin Orlando Bloom. Se dashuria ekziston në çdo hap të jetës dhe duhet të ... Read More

Ka një vajzë pesë vjet më të re se aktori: Kate Beckinsale shkëmben puthje me Pete Davidsonin

04/03/2019

Kate Beckinsale konfirmoi marrëdhënien me aktorin hollivudian, Pete Davidson. Në lojën e hokejit mes New York Rangers dhe Washington Capitals, aktorja 45-vjeçare u shoqërua nga ... Read More

Rami Malek pasi mori një Oscar, deklaratë dashurie ndaj Lucy Boyntonit

25/02/2019

Rami Malek fitoi çmimin kryesor për aktorin më të mirë duke rrëmbyer edhe të parin Oscar në karrierën hollivudiane. Lexo po ashtu: Aktori me prejardhje ... Read More

Idris Elba pozon me Daniel Craigun, shton spekulimet për Bondin e ardhshëm

07/01/2019

Idris Elba ka nxitur spekulime të reja lidhur me aktorin që do ta luajë James Bondin në të ardhmen. Qe një kohë të gjatë është ... Read More