Tag: akoma

Milan bën blerjen ideale nga Manchester United

20/10/2021

Ylli i Manchester United tek Milan. Me skuadrën e AC Milan që akoma nuk ka arritur të gjejë zëvëndësuesin e duhur për Hakan Calhanoglus, vëmendja ... Read More

Icardi- Milan, vjen lajmi i madh

14/10/2021

Icardi ndez garën akoma më shumë: Në Serie A por jo tek Juventus. Emri i Mauro Icardit është gjithnjë i lidhur me një rikthim në ... Read More

A do të bëhet ndryshimi i zakonshëm i orës këtë vit, ky është lajmi i fundit!

11/10/2021

Për shkak se më parë është diskutuar që ky ndryshim të mos bëhet më, ka akoma paqartësi për njerëzit. Më në fund do t’i kthejmë ... Read More

Shakhtari dhe Interi ndahen në paqe

28/09/2021

Akoma pa fitore, Shakhtari dhe Interi ndahen në paqe. Shakhtar Donetsku dhe Interi kanë luajtur pa gola (0-0) në ndeshjen e dytë të fazës grupore ... Read More

Lamtumirë Milan, edhe një tjetër largim i madh

30/08/2021

Castillejo largohet nga Milan por mbetet akoma në Serie A. Samu Castillejo përfundimisht nuk do të jetë pjesë e Milanit për sezonin e ri. Kjo ... Read More

Can Yaman dhe Diletta Leotta i dhanë fund lidhjes? Ky veprim i aktorit turk ngriti dyshimet

19/08/2021

A janë Can Yaman dhe Diletta Leotta akoma bashkë apo janë ndarë? Kjo është pyetja që shumë fansa po i bëjnë vetes këto ditë. Pas ... Read More

 “I ka të pasmet silikon”, Melinda i kthehet Taynës: Hajde mi kafsho

07/07/2021

Rivaliteti mes Taynas dhe Melindës vazhdon akoma edhe pse kohëve të fundit dukej se “lufta” mes tyre kishte rënë. Por jo, reperet shqiptare kanë vazhduar ... Read More

Milan i del një problem për transferimin e Bakayokos

02/07/2021

Milani ka akoma shumë pozicione për të përforcuar dhe njëra prej tyre është mesfusha e qendrës, pasi Soualiho Meite është kthyer në Torino. Sipas një ... Read More

Zhvillime të papritura, Milan planifikon transferimin e Luka Joviçit

25/06/2021

Duket se ka akoma më shumë lojtarë që diskutohen si pjesë e boshtit të tregut midis AC Milan dhe Real Madrid. Rossonerët janë mbyllur në ... Read More

Labi paralajmëron diçka të re me Danin: Akoma nuk keni dëgjuar gjë

02/06/2021

Labi paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin: Akoma nuk keni dëgjuar gjë. Këngëtari i njohur Labinot Tahiri ka nisur përgatitjet për një ... Read More

“Bombë” në Spanjë: Barcelona- Guardiola, vjen lajmi i fundit

27/05/2021

Barcelona dëshiron rikthimin e Guardiolas. Pep Guardiola mbetet akoma objektivi kryesor i kësaj vere për stolin e skuadrës teksa Ronald Koeman nuk pëlqehet nga presidenti ... Read More

Fjolla Morina merr suprizën më të mirë nga bashkëshorti pas martesës

21/03/2021

Fjolla Morina vazhdon të surprizohet nga bashkëshorti, derisa po shijojnë akoma pushimet në Maldive pas martesës. Ata gjatë këtyre ditëve kanë bërë bujë të madhe ... Read More