Tag: Agron

Mposhti Covid-19, Llakaj: Ia dolëm, me qetësi dhe pa panik… Ja mjeku që më ndoqi orë pas ore! Dy fjalë për të gjithë…

28/10/2020

Agron Llakaj, aktori i njohur i humorit, ia ka dalë mbanë të mposhtë Covid-19, së bashku me bashkëshorten. Ka qenë vetë ai që ka dhënë ... Read More

Agron Llakaj feston 36-vjetorin e martesës/ Urimi romantik që i bën bashkëshortes

30/07/2020

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj kur u pyet gjatë një interviste për martesën e tij u shpreh: ‘Martesa jonë i ngjan një fluturimi, ... Read More

Agron Llakaj drejt largimit nga “Vizion Plus”? Aktori i humorit: Kur diçka nuk shkon mirë, unë shkëputem

10/06/2020

Aktori i dashur për publikun Agron Llakaj, ka lënë të kuptohet është drejt largimit nga ‘Vizion Plus’. Teksa ishte i ftuar në emisionin “A Shoë”, ... Read More

Agron Llakaj drejt largimit nga “Vizion Plus”/ Bisedat me kolegët dhe kontraditat me drejtuesit

07/06/2020

Lajmi se Agron Llakaj do të kthehet në drejtimin e “Portokallisë” bëri xhiron e portaleve javën që shkoi. Largimi i regjisorit Altin Basha dhe rikthimi ... Read More

E imitoi në emision, Eni Çobani i drejtohet Agron Llakajt: Pres ende një sqarim

15/01/2020

Kohë më parë,mes  jurists së njohur Eni Çobani dhe moderatorit apo aktorit të humorit Agron Llakaj nisi një debat. E gjitha nisi pas imitimit që ... Read More

Tre persona e rrahin drejtorin e një shkolle në Skenderaj

25/05/2019

Drejtori i shkollës së mesme Teknike “Anton Çeta” në Skenderaj, Agron Istogu, është sulmuar fizikisht nga tre persona, dje në vendin e tij të punës. ... Read More

Demi: Ka ardhë koha me e “zhbi” shtetin

14/03/2019

Pas lajmit për punësimet e familjarëve të deputetëve të AAK-së në VALA, ka reaguar analisti Agron Demi. Ai përmes një shkrimi në Facebook, ka ironizuar ... Read More

Tre vëllezër iu vranë nga Serbia, shqiptari i Amerikës optimist: Besoj se këto institucione do ta dërgojnë popullin në një ardhmëri të mirë (Video)

04/03/2019

Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyqi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës – që u vranë pas përfundimit të luftës ... Read More

Vëllai i tre dëshmorëve: Prindërit e mi janë të lënduar në zemër, i dinë vrasësit e fëmijëve, por nuk marrin drejtësi (Video)

04/03/2019

6 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyqi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ... Read More

Bytyqi: Kriminelët e përfshirë në vrasjen e vëllezërve të mi, Vuçiqi i futi në Parlamentin e Serbisë (Video)

04/03/2019

Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyçi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës – që u vranë pas përfundimit të luftës ... Read More

Bytyçi: Vuçiq udhëheq krimin e organizuar në Serbi

03/03/2019

Ilir Bytyçi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyçi, luftëtarë të UÇK-së që u vranë pas përfundimit të luftës nga forcat serbe, ka ... Read More

Bajraktari: Tërheqja e akreditimit për disa programe u bë pa vlerësim nga ekspertët ndërkombëtarë (Video)

04/02/2019

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj, Agron Bajraktari ka thënë se tërheqja e akreditimit për disa programe është bërë pa vlerësim nga ... Read More