Tag: 29të

Mesazhi i Ronaldos pas fitores dhe pensionimit të Khabib: Babai yt është krenar me ty

25/10/2020

Khabub Nurmagomedov ka shënuar fitoren e tij të 29-të. Edhe Cristiano Ronaldo ka reaguar pas natës së sontme në UFC. Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren ... Read More

Khabib fiton me nokdaun, kampion i padiskutueshëm

24/10/2020

Khabib Nurmagomedov shënon fitoren e tij të 29-të. Ylli rus i UFC, Nurmagomedov, ka arritur të regjistrojë një tjetër fitore në rekordin e tij në ... Read More

Lufta për mbijetesën – Flamurtari përmbysë KeK-un për tri pikët

29/04/2019

Ka përfunduar edhe ndeshja e fundit e xhiros së 29-të në kuadër të Superligës së Kosovës. Skuadra e Flamurtarit dhe ajo e KeK-ut zbritën në ... Read More

Prishtina mposht Drenicën, vazhdon gara e nxehtë për titull

28/04/2019

Ka përfunduar ndeshja në mes të Prishtinës dhe Drenicës. Prishtina dhe Drenica janë përballur në kuadër të javës së 29-të në Superligën e Kosovës. Kryeqytetasit ... Read More

Bayern Munich shënon fitore minimale ndaj Werder, ruan kreun e tabelës

20/04/2019

Skuadra e Bayern Munich e ka mbyllur me fitore edhe xhiron e 29-të të Bundesligas. Bavarezët kanë shënuar fitore minimale kundër Werder Bremen, me rezultatin ... Read More

Bayern Munich e shkatërron Dusseldorfin

14/04/2019

Bayern Munich e ka demoluar Dusseldorfin në javën e 29-të në Bundesligë. Bayern Munich ka fituar 4 me 1 në udhëtim te Dusseldorfi. Kingsley Coman ... Read More

Man Utd 3-2 Southampton: Notat e lojtarëve, Lukaku më i miri

02/03/2019

Manchester Unitedi fitoi ndaj Southamptonit me rezultat 3-2 në Old Trafford në kuadër të xhiros së 29-të në Ligën Premier. Golat për Djajtë e Kuq ... Read More

Notat e lojtarëve: Bournemouth 0-1 Manchester City, David Silva më meritori

02/03/2019

Manchester City ka regjistruar fitore minimale në ndeshjen e javës së 29-të në Ligën Premier si mysafir i Bournemouthit. Duke qenë skuadra fituese, kampioni në ... Read More