Tag: 22të

Kida feston ditëlindjen, habitet nga befasia që ia organizuan

21/12/2020

Kida feston ditëlindjen. Kida feston nesër (22 dhjetor) ditëlindjen e 22-të. Sot është një ditë mjaft e veçantë për këngëtaren e njohur, Orhidea Latifi, shkruan ... Read More

FOTOT/ Çifti nuk fshihet më, puthje e përqafime nën objektivin e kamerave. Arilena Ara zyrtarizon lidhjen me menaxherin e saj

18/07/2020

Popi festë surprizë për ditëlindjen e 22-të të partneres së tij – Arilena Ara ka festuar ditëlindjen e saj të 22. Këngëtarja është surprizuar nga ... Read More

Lideri përballet me Gjilanin në Drenas, Prishtina luan te KEK-u

10/03/2019

Java e 22-të në elitën e futbollit kosovar ka nisur me dy fitore të skuadrave vendase. Kampioni në fuqi i Kosovës, Drita ka mposhtur para ... Read More

Dy shqiptarë në formacionin e javës në Kroaci  – Ismajli dhe Rrahmani sundojnë në mbrojtje

26/02/2019

Dy mbrojtës shqiptarë janë përfshirë në formacionin më të mirë të javës së 22-të të Superligës kroate të njohur si 1. HNL. Bëhet fjalë për ... Read More

Një tjetër problem për Tuchel e PSG-në, Cavani humb ndeshjen e parë ndaj Unitedit

10/02/2019

Paris Saint Germain ka marrë fitore si vendas ndaj Bordeaux në javën e 22-të të Ligue 1. Parisienët triumfuan me rezultat minimal 1-0 falë një ... Read More

Reali bindës në triumfin ndaj Alaves

03/02/2019

Real Madridi i ka shënuar tre gola në portën e Deportivo Alaves, në ndeshjen e javës së 22-të në La Liga që u zhvillua në ... Read More

Roma dhe Milani luajnë baras në derbin e javës

03/02/2019

Roma dhe Milani janë ndarë baras (1-1) në kryendeshjen e javës së 22-të në kampionatin italian që u zhvillua në Stadio Olimpico. Zhvillohej minuta e ... Read More

Interi vazhdon formën e dobët, mposhtet në shtëpi nga Bologna

03/02/2019

Interi ka humbur me rezultat minimal 1-0 nga Bologna në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Serie A. Pjesa e parë e ndeshjes ... Read More

Shaqiri nga minuta e parë, formacionet zyrtare të ndeshjes Brighton – Liverpool

12/01/2019

Brightoni dhe Liverpooli takohen nga ora 16:00 në stadiumin Amex. Sfida që zhvillohet në kuadër të javës së 22-të të Ligës Premier e gjen Liverpoolin ... Read More