Nën ndikim të alkoolit, rrihen dy persona në Prishtinë

Dy persona janë rrahur pas një mosmarrëveshje në mes veti.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 23:30 në rrugën “Shaban Shala”, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, të dyshuarit kanë qenë nën ndikim të alkoolit dhe me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje.

“Raportohet se  pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes veti. Të dyshuarit kanë qenë nën ndikim të alkoolit dhe me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Foto: Ilustrim

TAGS