“Kur nisi lufta në Kosovë Baton Haxhiu i bëri thirrje UÇK të dorëzojë armët tek serbët”, gazetari i njohur ‘i nxjerr të palarat’ analistit

“Kur nisi lufta në Kosovë Baton Haxhiu i bëri thirrje UÇK të dorëzojë armët tek serbët”, gazetari i njohur ‘i nxjerr të palarat’ analistit

Ky fakt është pohuar gjatë një interviste në SYRI TV nga gazetari Milaim Zeka. Ai përballë moderatores Armela Ferko u shpreh u shpreh se publikimi i dosjes për vrasjes Xhamil Mustafës është bërë për të dëmtuar Rexhep Selimin, familjen e tij dhe Lëvizjen Vetëvendosje.Për më shumë, ndiqni videon.