Category: Sport

Milan bën ‘boom’-in e madh, transferon yllin e Atleticos

24/09/2021

Kessie drejt largimit: Milan transferon yllin e Atleticos. Rosonerët kanë gjetur zënvendësuesin e Kessie. Rinovimi i kontratës me Franck Kessie është temë aktuale te Milani ... Read More

Oferta e ‘çmendet’ e Chelseas për Juventusin

24/09/2021

Oferta prej 100 milionë eurove ka arritur: Juventus mbetet pa yllin e skuadrës. Oferta faraonike ka arritur, ylli i Juventusit largohet nga Zonja e Vjetër. ... Read More

Conte nuk është i interesuar të marrë drejtimin e Arsenalit apo Barcelonës

24/09/2021

Ish-trajneri i Interit, Antonio Conte nuk ka interes të marrë detyrën e Arsenalit, por as të Barcelonës, pasi është përfolur kohëve të fundit. Conte nuk ... Read More

Donnaruma pendohet për lagrimin nga Milani? Nuk është i lumtur në Paris

24/09/2021

Nuk është i lumtur në Paris: Donnarumma rikthehet në Serie A. Ai sapo ka fituar “Euro 2020” si protagonist dhe megjithatë, kalimi te PSG e ... Read More

Calhanoglu tregon se a do të festojë nëse realizon gol ndaj Milanit

24/09/2021

Çalhanoglu: Do të festojë nëse realizoj gol ndaj Milanit. Mesfushori i Interit ka dhënë një deklaratë ‘thumbuese’ për ish- ekipin e tij. Hakan Çalhanoglu gjatë ... Read More

Inter në shitje, zbulohen pronarët e ri

24/09/2021

Suning pranë falimentimit, Inter në shitje, zbulohen pronarët e ri. Nga situata e vështirë ekonomike që ka kapluar të gjitha klubet e futbollit, sidomos pas ... Read More

Man Utd mban kontakte me sulmuesin Dembele

24/09/2021

Klubi anglez, Manchester Unitedi po mban kontakte me agjentët e sulmuesit të Barcelonës, Ousmane Dembele. Sipas mediumit katalunas El Nacional, Unitedi ka prekur bazën me përfaqësuesit e ... Read More

Barcelona- Xavi, vjen lajmi i madh

24/09/2021

Barcelona synon ta nisë epokën e re me Xavin. Ronald Koeman i ka ditët e numëruara në stolin e Barcelonës. Sic raportojnë mediat në Spanjë, ... Read More

Chelsea ofron 103 milionë euro për yllin e Juventusit

24/09/2021

Chelsea po ndjek qendërmbrojtësin e Juventusit, Matthijs De Ligt me shpresën për të tërhequr një tjetër transferim mahnitës tre shifror, zbulon Mirror. De Ligt vlerësohet ... Read More

Pioli po i vlerëson lartë këta re lojtarë

23/09/2021

Milani e ka filluar sezonin shumë mirë me 13 pikë të tubuara pas pesë ndeshjeve, që është ajo që ata kishin në të njëjtën pikë ... Read More

Madridi ekipi më me ndikim në Spanjë

23/09/2021

Real Madridi, është një biznes po aq sa një klub futbolli, dhe krenohet me këtë. Pesha e tyre komerciale është një pjesë e rëndësishme e ... Read More

Roma merr vendim për Zaniolon

23/09/2021

Roma po punon në një marrëveshje të re për Nicolo Zaniolo,zbulon Calcio Mercato. 22-vjeçari tashmë është i lidhur me Giallorossi deri në vitin 2024, por ... Read More