E rëndë/ Bie nga kati i pestë, humb jetën 38-vjeçari në Gjakovë

E rëndë/ Bie nga kati i pestë, humb jetën 38-vjeçari në Gjakovë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të martë në Gjakovë, ku një 38 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i pestë i një ndërtese. Lajmin për mediat kosovare e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nusrert Gjurkaj, i cili tha se viktima është nga Malisheva.Policia është njoftuar sot pasdite në orën 16:20 dhe në vendngjarje mbërriti ambulanca dhe e transportoi në spital, por pa shenja jete.

Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë përgjegjëse të cilat kanë dalë në vendin e ngjarjes si dhe prokurori dhe inspektori përgjegjës.