Dy të arrestuar në Gjilan, dyshohen për vjedhje

Dy të arrestuar në Gjilan, dyshohen për vjedhje

Policia në Gjilan ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj nën dyshimin për vjedhje.

Sipas raportit policor, dyshohet se të njëjtit kanë kryer vjedhje në disa lokacione të ndryshme.

Dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

TAGS