Arrestohet 26 vjeçari nga Kumanova, ja për çka akuzohet

Arrestohet 26 vjeçari nga Kumanova, ja për çka akuzohet

Gjatë ditës së djeshme policia ka privuar nga liria 26 vjeçarin S.A. nga Kumanova, i cili paraprakisht kishte kryer vjedhje në një depo në rrugën “Bilanovska” në Kumanovë, pas çka tek ai janë gjetur gjërat e vjedhura. Personi në fjalë është ndaluar në stacion policor të Kumanovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

– Advertisements –