Tag: zhvillohen

Xhiroja e pestë në Serie A nis sonte, zhvillohen tri ndeshje interesante

21/09/2021

Sonte nis xhiroja e pestë në Serie A, zhvillohen tri ndeshje interesante. Sonte do të fillojë xhiroja e pestë në Kampionatin e Italisë. Pas katër ... Read More

FSHF “fshin” Enea Jorgjin, zbulohen arbritrat në javën e fundit të Superligës

26/05/2021

Superliga luan pas pak aktin e fundit të këtij sezoni, të pesta sfidat zhvillohen në të njëjtin orar, 17:00, ndërsa mbetet ende për tu përcaktuar ... Read More

Fundjavë e zjarrtë, por edhe vendimtare në Superligë

08/05/2021

Në këtë fundjavë zhvillohen ndeshjet e xhiros së 34-të në Superligën e Kosovës në futboll. Të gjitha ndeshjet do të zhvillohen ditën e dielë me ... Read More

Përballje të nxehta, sot do të zhvillohen gjysmëfinalet e “Play Off-it”

25/04/2021

Sot do të zhvillohen gjysmëfinalet e “Play Off-it” në Superligën e Kosovës në basketboll Sot do të zhvillohen ndeshjet e para gjysmëfinale në “play-off” të ... Read More

A jeni gati, këto super ndeshje na presin sot në Premierligë

03/04/2021

Sot në katër terminë të ndryshme do të zhvillohen takimet në Premierligë. Ndeshja e kësaj dite është ajo ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit, duel ky në ... Read More

Liverpool – Man United, këto pritet të jenë formacionet shartuese

17/01/2021

Sot do të zhvillohen tri ndeshje mjaft interesante në Premierligë, duele që i takojnë xhiros së 19-të. Pra, takimet do të luhen në termine të ... Read More

Nga 1 janari nuk do të funksionoj Whatsappi në këta telefona

30/12/2020

Me kalimin e viteve dhe modeleve të reja të celularëve dhe programet e shumta zhvillohen dhe updatohen. Iphone ka lajmëruar se ata që kanë Iphone ... Read More

Sonte po na presin super ndeshje në Ligën e Kampionëve

09/12/2020

Sonte (e mërkurë) do zhvillohen nëntë sfida interesante në kuadër të xhiros së gjashtë të fazës së grupeve. Mes tyre do zhvillohet edhe PSG-ja me ... Read More

Kthehen ethet e Ligës së Kampionëve, na pret një super ndeshje!

01/12/2020

Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së pestë për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja kryesore ... Read More

Këto super ndeshje na presin sot në Ligën e Kampionëve

24/11/2020

Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super derbi. Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në garën më prestigjioze ... Read More

Ndeshje mjaft interesante në natën e sontme në Ligën e Kampionëve

27/11/2019

Ndeshjet më interesante priten të jenë, Barcelona-Dortmund dhe Liverpool-Napoli. Në ora 19:00 do të zhvillohen dy ndeshje, Valencia do të pres në shtëpi Chelsean dhe ... Read More

Kupa e Botës 2023, ja kundërshtarët e Kosovës në parakualifikime

29/10/2019

Kosova do të jetë në Grupin B, së bashku me Islandën, Sllovakinë dhe Luksemburgun. Takimet do të zhvillohen me sistem vajtje-ardhje, pra, Kosova do të ... Read More